لوازم خانگی برقی

راهنمای خرید ماشین لباسشویی با معرفی بهترین مدل‌ها

همه چیز در مورد خرید ماشین لباسشویی

پوشیدن لباس تمیز و اتو کشیده بیانگر قسمتی از آراستگی ظاهر و وضع مرتب افراد است. در روابط اجتماعی و با مواجهه با دیگران رعایت نظافت و بهداشت فردی الزامی است.

شمایلی ژولیده و لباسی بدبو، شلخته و چرک آلود مورد تایید هیچ کس نیست، برخورداری از ظاهری مناسب و کفش و لباسی تمیز، نشانگر توجه فرد به آداب پاکیزگی است.

بنابراین البسه و پوشش مرتب، تمیز و پاکیزه برای انسان امری لازم است که در تعالیم دین مبین اسلام هم بر داشتنِ ظاهری مناسب، لباس تمیز و بوی خوش اشاره و تاکید شده است.

اهمیت شستن لباس‌ها

در مقدمه بحث به ضرورت تمیزی و پاکیزگی لباس‌ها، تاثیر آن در روابط اجتماعی و هم‌چنین تاکید آموزش‌های دینی در این زمینه اشاره شد. لازمه‌ی این کار، شستن لباس‌ها بر اساس دستورالعمل‌های شستشوی هر کدام از آن‌هاست.

بیشتر پارچه‌هایی که برای دوختن لباس تولید می‌شوند، قابلیت شستشو در ماشین لباسشویی را دارند. البته کار ماشین تنها به شستن لباس ختم نمی‌شود، شما می‌توانید روتختی، انواع پرده، ملحفه، پتوهای مسافرتی، روفرشی‌های سبک و سایر وسایل پارچه‌ای را با ماشین بشویید.

با ماشین لباسشویی بیشتر آشنا شوید

ماشین لباسشویی ابزاری است که برای شستنِ رخت و لباس به کار گرفته می‌شود. شما خانم‌‌های خانه‌دار به خوبی می‌دانید که برای تمیز کردنِ لباس‌ها باید آب با فشار و به کمک مواد شوینده به الیاف آنها برخورد کند.

ماشین‌ رختشویی عمل شستن را با چرخاندن پوشاک در داخل غلتک‌های فلزی پُر آب خود انجام می‌دهد. غالب لباسشویی‌ها برقی و اتوماتیک هستند و با فشردن یک کلید و تنظیم برنامه‌، کار شستن رخت و لباس را انجام می‌دهند.

ماشین آب گرم و سرد را ترکیب، زمان شستشو را تعیین و پس از آبکشی، لباس‌ها را خشک می‌کند

امروزه تنوع مدل، طرح، رنگ، برند و … ماشین‌های لباسشویی به قدری زیاد است که در صورت خرید بدون آگاهی، ممکن است محصولی نامرغوب و بی کیفیت نصیبتان شود، برای مصون ماندن از هرگونه خطا و اشتباه در خرید این دستگاه شوینده، نوشتار حاضر از وب سایت آی جوان تلاش کرده که شما را در این مسیر همراهی کند، پس تا آخر با ما باشید.

ابتدا با انواع ماشین‌های لباسشویی از نظر ساختار و عملکرد آشنا می‌شویم

سطلی: این دسته از وسایل رختشویی فقط با یک مخزن، شستشوی البسه را شروع و خاتمه می‌دهند.

ماشین لباسشویی دوقلو: دستگاه‌های دوقلو یا نیمه اتوماتیک شستشو را با دو مخزن انجام می‌دهند، یکی برای شستشو فعالیت است و دیگری کارِ آبگیری و خشک کردن را بر عهده دارد.

لباسشویی اتوماتیک: مخزن این مدل ماشین در بالا یا جلو قرار دارد، بعد از بارگیری، دستگاه کلیه مراحل آبگیری، شستشو، آبکشی و خشک کردن را به به صورت اتوماتیک و طبق برنامه انجام می‌دهد.

دستگاه لباسشویی هوشمند: نام این دسته از ماشین‌های لباسشویی به خوبی مُعرِف عملکردشان است. یعنی قادرند به صورت هوشمند و کنترل از راه دور و به وسیله وای فای عمل شستن را انجام دهند.

این توانمندی به شما امکان می‌دهد که در خارج از خانه و با تلفن همراه دستور شروع کار را به ماشین بدهید و بر تمام مراحل شستشو نظارت داشته باشید.

یکی از قابلیت‌های جذاب، جالب و انحصاری این محصول، برنامه‌ی شستشوی هوشمند یا Wash Auto Optimal است. هنگام کار، چهار حسگر موجود در ماشین لباسشویی اندازه، میزان آلودگی، مقدار آب و مواد پاک‌کننده البسه موجود در دستگاه را رصد می‌کنند.

این فرایند به ماشین اجازه می‌دهد که بهترین برنامه‌ی شستشو را از نظر دما، میزان آب، زمان، تعداد آبکشی و سرعت گردش به طور خودکار معین کند.

در این میان مخزن شوینده (auto Dispenser) میزان مواد پاک و نرم کننده را به صورت اتوماتیک به فرایند شستشو اضافه می‌کند‌.

از دیگر جدابیت‌های عالی و قابل توجه این شوینده هوشمند صفحه‌ی تمام لمسی و رنگی با برنامه‌های کاربردی مختلف است که روی آن نصب شده است.

تکنولوژی و فناوری Eco bubble که در ماشین لباسشویی هوشمند پیش بینی شده است پاک کننده‌ها را حل می‌کند و باعث ایجاد کف غلیظ برای نفوذ با سرعت بیشتر در پارچه می‌شود. چون نیاز کمتری به آب گرم هست، مصرف انرژی در هربار شستشو کاهش می‌یابد.

ویژگی‌های زیر می‌توانند معیار مناسبی برای تشخیص یک ماشین لباسشویی کیفی و به روز باشند

ظرفیت و اندازه‌ی محصول

 • ظرفیت ماشین لباسشویی اولین عامل برای انتخاب و خرید آن است. گنجایش دستگاه باید با تعداد افراد خانواده تناسب داشته باشد.
 • یک رختشویی با ظرفیت ۵ کیلو پاسخگوی نیا دو نفر می‌باشد، خانواده‌های دارای جمعیت بیش از ۳ نفر باید در فکر ماشینی با گنجایش ۷ کیلو و بالاتر باشند.
 • چنان‌چه نفرات خانواده شما زیاد هستند، بهتر است از یک لباسشویی با ظرفیت ۹/۵ کیلوگرمی استفاده کنید.
 • اگر عادت دارید که به صورت روزانه از محصولتان کار بکشید، می‌توانید از گزینه‌ای به نام Wash Quick یا همان شستشوی سریع استفاده نمایید.
 • ماشین انتخابی شما باید از نظر انداره در منزل و مکانی که برایش در نظر گرفتید، جا بشود. این دسته از وسایل معمولاً ۲۷ اینچی هستند، زمان نصب باید فضایی ۶ اینچی در پشت آن‌ها در نطر گرفته شود.
 • اگر مدل لباسشویی شما ماشین درب از بالاست، پیشخوان یا کابینت مانع باز شدن درب آن نگردد.
 • اگر هم خاطر خواه مدل درب از جلو هستید، باید به نبود مانع در مسیر باز شدنِ دربِ آن توجه نمایید.

ماشین تمام یا نیمه اتوماتیک، مسئله این است

 • در ماشین تمام خودکار کافی است آب و برق دستگاه را بر قرار کنید، پودر را اضافه و برنامه مورد نظر را تنظیم نمایید. ماشین خود به خود کلیه مراحل از جمله شستشو، آبگیری، تخلیه و خشک کردن را انجام می‌دهد.
 • اما باید خودتان آب را در ماشین نیمه خودکار بریزید، در مدل دو قلو لباس‌ها با دست بیرون آورده می‌شوند و در قُل دیگر که کارش خشک‌ کردن است، قرار می‌گیرند.
 • اگر ساکن مناطق کم آب هستید و دچار قطعی آب می‌شوید، لباسشویی نیمه اتوماتیک انتخاب خوبی است چرا که کمبود آب و قطعی آن به ماشین‌های تمام اتوماتیک اجازه نمی‌دهد به خوبی عمل نمایند.

ماشین لباسشویی درب از بالا را بشناسید

 • نام دستگاه رختشویی به خوبی گویای مدل آن است، دربش در بالاست و البسه از آن وارد و خارج می‌شود. کلیدهای دستگاه هم روی پنل بالایی هستند، در برخی از مدل‌ها این کلیدها در جلوی دستگاه قرار دارند.
 • هم‌زن کار چرخشِ لباس‌ها را به عهده دارد و به همراه آب در داخل محفظه‌ای بزرگ جای دارد. نوعی از این مدل‌ها HE هستند که بازدهی بالایی دارند، اچ ای‌ها فاقد هم‌زنند و با حرکت دهنده رخت‌ها را می‌چرخانند. هنگام استفاده از لباسشویی درب از بالا لازم نیست خم و راست شوید.
 • با وجود اینکه کار با لباسشویی‌های درب از بالا برای افراد مسن، معلول و کم توان راحت‌تر است ولی در برخی از آن‌ها گودی محفظه به اندازه‌ای است که بیرون آوردن لباس‌ها شاید سخت‌تر از مدل‌های درب از جلو باشد.
 • به این نکته هم توجه کنید که دستگاه‌های HE شاید آب کم‌تری مصرف نمایند ولی باید از پودرهای مخصوص استفاده کنند. هم‌چنین اگر لباسشویی تشخیص دهد که لباس‌ها به خوبی تمیز نشده‌اند، فرایند آبکشیِ مجدد به صورت خودکار فعال می‌‌شود که با این کار در مصرف آب هم صرفه جویی نمی‌شود.

ماشین رختشویی درب از جلو را با هم بررسی می‌کنیم

 • ماشین لباسشویی درب از جلو در مقایسه با مدل درب از بالا حجم بیشتری از لباس را با مصرف انرژی کم‌تری تمیز می‌کند. دکمه‌های کنترلش در جلو قرار دارند و فضای بالا برای استفاده‌‌های دیگر یا پوشاندن آزاد است.
 • در این مدل، محفظه به شکل افقی قرار داشته و از قابلیت شستشوی آسانِ البسه برخوردار است، ضرورتی ندارد که محفظه‌ی آن مانند مدل درب از بالا پر از آب باشد.
 • به خاطر داشتن هم‌‌زن حجم بیشتری از لباس‌ها را در خود جای می‌دهد، کارکرد خشک‌کن در لباسشویی درب از جلو به تعداد دور آن در دقیقه بستگی دارد.
 • ماشین‌هایی با چرخش ۱۲۰۰ دور در دقیقه قادرند در زمان اندکی لباس‌ها را خشک نمایند، این گروه از دستگاه‌ها هم قیمت بالاتری دارند و هم مجهز به تنظیمات مختلف هستند.

معیارهایی برای انتخاب و خرید یک ماشین رختشویی ایده‌آل

قیمت دستگاهی که شما خانم‌ خانه دار انتخاب می‌کنید بستگی به قابلیت‌های آن دارد:

تسمه‌ای یا بدون تسمه: تسمه داشتن یا نداشتن یکی دیگر از دسته‌بندی‌های ماشین‌های لباسشویی است، مدل بدون تسمه‌ آن‌ها قیمت بالاتری دارد. موتور محصولات فاقد تسمه در پشت آن قرار می‌گیرد که مستقیماً و بی واسطه محفظه را به گردش در می‌آورد.

انواع بدون تسمه یا Direct Drive از لرزش و سر و صدای کم‌تری برخوردارند ولی دستگاه تسمه‌ای یا Belt Drive به دلیل تغییر اندازه تسمه دارای سر و صدا و لرزش بیشتری است. مدل‌های بدون تسمه از نظر مصرف انرژی وضعیت بهتری دارند.

در مدلی از آن‌ها سرعت چرخش خشک‌کن ۳۰۰۰ دور در دقیقه است. اگر محفظه‌ ماشین بی تسمه بیش از اندازه پُر شود، ماشین کار نخواهد کرد.

اما محصولات تسمه‌دار نمی‌توانند به چنین تشخیصی برسند، آن‌ها عمل چرخش را در هر شرایطی کلید می‌زنند و این برای ماشین مضر است.

حساس بودن به ضربه و تغییر ولتاژ، کارکرد نا مناسب موتور در صورت متعادل نبودن دستگاه، سختی بالانس دوباره، نزدیکی موتور به محفظه و هرینه بالای تعمیرات از معایب ماشین بدون تسمه یا دایرکت درایو در مقام مقایسه با محصولات تسمه‌دار یا بلت درایو می‌باشد.

صفحه نمایش دیجیتال: ماشین‌های لباسشویی جدید و هوشمند دارای صفحه نمایشگر دیجیتال با تنظیمات متعدد هستند، خطا در این مدل‌ها به دلیل متعدد بودن تنظیمات وجود ندارد و دستگاه به صورت هوشمند انتخاب‌ها را محدود می‌کند.

علامت ستاره‌ی انرژی: ستاره انرژی نشان می‌دهد که مصرف انرژی ماشین بهینه است. برای مثال مدل‌هایی که دارای سنسور رطوبت لباس می‌باشند، مصرف انرژی دستگاه را کم می‌کنند. این حسگر در حقیقت پایان شستشو را با خشک شدنِ لباس‌ها اعلام می‌کند نه بر پایه زمان تعیین شده برای خشک کردن.

سرعت گردش خشک‌کن: بیشتر بودنِ سرعت گردش یا همان دور در دقیقه ماشین به معنی خشک کردن سریع است. بدانید دستگاهی که دارای سرعت چرخش مثلاً ۱۲۰۰ دور در دقیقه است این طور نیست که فقط با همین سرعت کار کند، بلکه این سرعت بر اساس نوع لباس‌ها و میزان خیسی آن‌ها تنظیم می‌‌شود.

برای رخت‌های نازک ۳۰۰ تا ۵۰۰ دور در دقیقه و برای لباس‌های ضخیم ۱۰۰۰ دور در دقیقه سرعت چرخش، کافی است.

کنترل و رصد حرارت آب: دستگاه‌هایی که دارای سیستم حرارتی هستند، این توانایی را دارند که دمای آب را کنترل کنند. این قابلیت در فصل سرما آب ورودی سرد را متعادل می‌کند، آب گرم هم لباس‌های سفید و روشن را تمیزتر می‌کند.

بخار ماشین لباسشویی: اگر ماشینی که شما انتخاب می‌کنید از این ویژگی برخوردار باشد در واقع لباستان در معرض بخار قرار می‌گیرد تا لکه و بوی آن رفع شود، البته این توانایی مخصوص ماشین‌های لباسشویی گران قیمت است.

قابلیت اتصال به وای فای: این توانایی به شما امکان می‌دهد که ماشین را به وای فای متصل و با استفاده از آن دستگاه را کنترل نمایید. مثلاً وقتی که هزینه‌ی مصرف برق در پایین‌ترین حد خود قرار دارد، از دستگاه استفاده نمایید.

محفظه استیل ضد زنگ: عدم زنگ زدگی و رنگ پریدگی، چسبناک نشدن هنگام تماس با لباس و نهایتاً بو نگرفتن از خصوصیات استیل محفطه ماشین لباسشویی به شمار می‌روند.

گواهی NSF و برچسب انرژی: این گواهی به منزله این است که ماشین لباسشویی شما قادر است حجم قابل توجهی از باکتری‌ها را در حین کار و شستشو نابود نماید. تقسیم بندی برچسب انرژی از A تا G به ترتیب برای بازدهی از بالا تا پایین است.

با گوشه‌ای دیگر از قابلیت‌ها و امکانات ماشین‌های رختشویی آشنا شوید

شستشوی دستی: در این وضعیت، دستگاه شستشو با دست را برای شما شبیه سازی می‌کند، این حالت می‌تواند برای شستن پارچه‌های لطیف و لباس‌های زیر به شما کمک کند.

شستن سریع: زمانی که عجله دارید و می‌خواهید خیلی سریع از منزل خارج و به کارتان برسید، می‌توانید این گزینه را فعال کنید تا لباستان زودتر شسته شود.

چرخش مضاعف: برای شستنِ حوله‌ها و رخت‌های پشمی می‌توانید از این قابلیت ماشین لباسشویی استفاده نمایید. زیرا چرخش بیشتر منجر به خروج آب زیادی از این نوع پارچه‌ها که اتفاقاً آب فراوانی هم جذب می‌کنند، می‌شود.

آبکشی اضافی: این برنامه دستگاه به شما امکان می‌دهد در وقت‌هایی که مواد شوینده اضافی به ماشین تزریق کرده‌اید با آبکشی مجدد، الیاف لباس‌ها را از مواد شوینده باقیمانده پاک نمایید.

حالت لکه‌بر: این حالت درست مثل این است که لباس را قبل از سشتسو خیس کنید، با استفاده از آن امکان لکه‌ بری‌ها بیشتر می‌شود.

تنظیمات سفارشی یا دلخواه: چنان‌چه علاقه‌ای به کنترل منوی تنظیمات برای هر لباسی ندارید، این حالت به شما کمک می‌کند که چند وضعیت دلخواه را برای خود در نظر گرفته و هر دفعه به راحتی آن‌ها را مورد بهره‌برداری قرار دهید.

تشخیص خودکار سطح آب: دستگاهی که بتواند میزان مصرف آب در محفظه را به صورت خودکار تشخیص دهد، در مصرف آب صرفه جویی می‌کند. برخی از ماشین‌های لباسشویی با استفاده از حسگرها بر اساس میزان پُر بودنِ مخزن، سطح آب را تنظیم می‌کنند.

اگر از این مدل دستگاه استفاده می‌کنید، پیشنهاد می‌شود هر از چندگاهی روی سنسورهای آن را با حوله پاک نمایید.

برخورداری از توانایی اصول بهداشتی: ماشینی که از این توانایی سود ببرد، انتخاب خوبی برای کسانی است که مشکل آلرژی دارند. وقتی این گزینه فعال شود مواد آلرژی زا و باکتری‌ها، هنگام شستشو حذف می‌شوند.

سنسور رطوبت: برخورداری ماشین لباسشویی از حسگر رطوبت، می‌تواند مقدار خیسی لباس‌ها را تشخیص دهد. به عبارت ساده‌تر این سنسورها زمان فعالیت خشک‌کن را بر اساس میزان خیسی لباس تنظیم می‌کنند.

مثلاً اگر شما مدت ۳۰ دقیقه را برای خشک شدن لباس‌ها در نظر گرفته باشید ولی سنسور در دقیقه بیستم تشخیص دهد که لباس‌ها خشکند، خشک‌کن را به شکل خودکار قطع می‌کند.

باز کردن چین و چروک لباس: البته انتخاب این گزینه در دستگاه قادر نیست جایگزین اتوکشی شود با این حال می‌تواند بخشی از چین و چروک البسه را که در حین شستشو به وجود آمده، برطرف کند.

شستشوی با تاخیر: این قابلیت زمانی کارساز است که استفاده کننده برای مدتی در خانه نباشد و میل داشته باشد که وقتی برمی‌گردد، لباس‌ها شسته و آماده‌ باشند. این توانمندی قادر است شروع شستشو را از ۶ تا ۳۶ ساعت به تعویق بیندازد.

منطق فازی ماشین لباسشویی: چنان‌چه محصول شما دارای منطق فازی باشد، ضرورتی ندارد موارد فرایند مراحل شستشو را بررسی و کنترل کنید.

با وجود این قابلیت، دستگاه بهترین شرایط شستن را بر اساس جنس لباس‌ها، اوزان، زمان مورد نیاز برای شسته شدن، میزان آب و مواد شوینده مورد نیاز را به صورت خودکار تنظیم می‌کند.

نکاتی چند در باره نگه‌داری از ماشین لباسشویی

 • هیچ کس دوست ندارد وسیله‌ای را که با هزار زحمت و صرف هزینه و زمان تهیه کرده است، به راحتی از دست بدهد. برای نیل به این هدف بایستی در حفط و نگه‌داری آن کوشا بود.
 • تعمیر و نگه‌داری کلیه دستگاه‌های برقی، امری حائز اهمیت است، قطعاً این موضوع در مورد ماشین لباسشویی که از بخش‌های مکانیکی بیشتر و قسمت‌هایی که با رطوبت در تماس هستند، مهم‌تر است.
 • سعی کنید مانع ورود اجسام فلزی و سخت به داخل دیگ ماشین شوید، این اشیاء معمولاً شامل دسته کلید یا سکه می‌شوند که در جیب لباس‌ها جا می‌مانند.
 • اگر می‌خواهید محصولتان در مقابل نوسانات برق حفظ شده و دوام بیاورد، حتماً از یک محافظ خوب و مرغوب استفاده نمایید.
 • بر اساس منطقه‌ای که زندگی می‌کنید، هر ۳ تا ۶ ماه یکبار فیلتر ورودی شلنگ آب را که به شیر برقی ماشین لباسشویی متصل است با هدف جلوگیری از رسوب شن‌ریزه آب در داخل محصول، تمیز نمایید.
 • ایراد عدم تخلیه آب توسط دستگاه، مربوط به فیلتر تخلیه است، بنابراین هر ۶ ماه یکبار فیلتر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی را تمیز کنید.
 • در خاتمه شستشو، لاستیک دور درب دستگاه را با یک دستمال نرم کاملاً خشک نمایید و اجازه دهید درب ماشین دست‌کم ۲ ساعت باز باشد تا داخل آن بوی بد به خود نگیرد.
 • به فاصله‌ی هر ماه یکبار، یک قاشق غذاخوری جوش شیرین و یک پیمانه سرکه سفید را با هم مخلوط کنید و آن را در داخل دیگ ماشین رختشویی بریزید و یکی از برنامه‌های دستکاه را که دمای ۶۰ درجه دارد، فعال کنید تا محصول شما یک دور کامل به صورت خالی کار کند.

همانطور که خودتان متوجه شده‌اید، انتخاب و خرید ماشین لباسشویی مناسب یکی از مهم‌ترین و در عین حال سخت‌ترین بخش‌های خرید محصولات خانگی است. چرا که وجود مدل‌های متفاوت، قیمت‌های متنوع و … کار انتخاب را سخت و پیچیده می‌کند. برای کمک به انتخاب درست و خرید راحت‌تر ماشین لباسشویی در ادامه این مطلب برترین مدل‌های این محصول را برای شما آماده کرده‌ایم.

با کلیک روی تصویر یا دکمه زیر هر محصول، می‌توانید وارد سایت دیجی‌کالا شده و محصول را درب منزل دریافت کنید.


آب میوه گیری نوا مدل ۵۳۵fp4

آب میوه گیری نوا مدل 535fp4

مشخصات فنی

 • جنس بدنه
  استیل
 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • گنجایش مخزن آب میوه گیری
  ۰.۷ لیتر
 • مخلوط کن
  دارد
 • ظرفیت پارچ مخلوط کن
  ۱.۵ لیتر
 • جنس پارچ مخلوط کن
  شیشه
 • آسیاب
  دارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل ضد زنگ
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت
  ۲ سرعته
 • سایز دهانه ورودی
  ۷۵ میلی متر
 • نمایشگر
  ندارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آبمیوه گیری میگل مدل GPJ 802

آبمیوه گیری میگل مدل GPJ 802

مشخصات فنی

 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • مخلوط کن
  دارد
 • آسیاب
  دارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل ضدزنگ
 • نمایشگر
  دارد
 • سیستم ضد چکه
  دارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آب میوه گیری پارس خزر مدل آواکادو

آب میوه گیری پارس خزر مدل آواکادو

مشخصات فنی

 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • گنجایش مخزن آب میوه گیری
  ۰.۷ لیتر
 • مخلوط کن
  ندارد
 • آسیاب
  ندارد
 • مخزن تفاله
  ندارد
 • توضیحات مخزن تفاله
  ۱.۳ لیتر
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل ضد زنگ
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت
  ۲ سرعته
 • نمایشگر
  ندارد
 • سیستم ضد چکه
  ندارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-M176

آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-M176

مشخصات فنی

 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • مخزن آب میوه گیری
  ندارد
 • مخلوط کن
  دارد
 • ظرفیت پارچ مخلوط کن
  ۱ لیتر
 • جنس پارچ مخلوط کن
  شیشه
 • آسیاب
  دارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل ضدزنگ
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت
  دو سرعته
 • سیستم ضد چکه
  ندارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آبمیوه گیری تکنو مدل Te-311

آبمیوه گیری تکنو مدل Te-311

مشخصات فنی

 • جنس بدنه
  استیل
 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • گنجایش مخزن آب میوه گیری
  ۰.۸۵ لیتر
 • مخلوط کن
  دارد
 • ظرفیت پارچ مخلوط کن
  ۱.۵ لیتر
 • جنس پارچ مخلوط کن
  شیشه
 • آسیاب
  دارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • توضیحات مخزن تفاله
  ۱.۷ لیتری
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل ضدزنگ
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت
  ۲ سرعته
 • سایز دهانه ورودی
  ۷۵ میلی متر
 • سیستم ضد چکه
  ندارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آب میوه گیری مکسی مدل MEX-614A

آب میوه گیری مکسی مدل MEX-614A

مشخصات فنی

 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • مخلوط کن
  دارد
 • ظرفیت پارچ مخلوط کن
  ۱.۵ لیتر
 • جنس پارچ مخلوط کن
  شیشه
 • آسیاب
  دارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت
  ۲ سرعته
 • نمایشگر
  ندارد
 • سیستم ضد چکه
  ندارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آبمیوه گیری مولینکس مدل JU450

آبمیوه گیری مولینکس مدل JU450

مشخصات فنی

 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • مخلوط کن
  ندارد
 • آسیاب
  ندارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • توضیحات مخزن تفاله
  ۱.۵ لیتری
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل ضد زنگ
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت
  ۲ سرعته
 • سیستم ضد چکه
  ندارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آبمیوه گیری میگل مدل GPJ 600

آبمیوه گیری میگل مدل GPJ 600

مشخصات فنی

 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • گنجایش مخزن آب میوه گیری
  ۰.۵۵ لیتر
 • مخلوط کن
  ندارد
 • آسیاب
  ندارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • توضیحات مخزن تفاله
  با حجم ۱.۴ لیتر
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل ضد زنگ
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت
  ۲ سرعته
 • سایز دهانه ورودی
  ۶۵ میلی متر
 • نمایشگر
  ندارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آب میوه گیری پارس خزر مدل JBG-610P

آب میوه گیری پارس خزر مدل JBG-610P

مشخصات فنی

 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • گنجایش مخزن آب میوه گیری
  ۱ لیتر
 • مخلوط کن
  دارد
 • ظرفیت پارچ مخلوط کن
  ۱.۲ لیتر
 • جنس پارچ مخلوط کن
  پلاستیک
 • آسیاب
  دارد
 • مخزن تفاله
  ندارد
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل ضدزنگ
 • سیستم ضد چکه
  ندارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آبمیوه گیری بلک اند دکر مدل JE350

آبمیوه گیری بلک اند دکر مدل JE350

مشخصات فنی

 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • گنجایش مخزن آب میوه گیری
  ۰.۶ لیتر
 • مخلوط کن
  ندارد
 • آسیاب
  ندارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل ضدزنگ
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت
  ۲ سرعته
 • سایز دهانه ورودی
  ۶۲ میلی متر
 • نمایشگر
  ندارد
 • سیستم ضد چکه
  دارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آب میوه گیری پارس خزر مدل JC-700P

آب میوه گیری پارس خزر مدل JC-700P

مشخصات فنی

 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • گنجایش مخزن آب میوه گیری
  ۰.۵ لیتر
 • مخلوط کن
  ندارد
 • آسیاب
  ندارد
 • مخزن تفاله
  ندارد
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل ضد زنگ
 • توضیحات تیغه
  تیغه و فیلتر ضد زنگ
 • تنظیمات سرعت
  ندارد
 • سایز دهانه ورودی
  ۷۰ میلی متر
 • سیستم ضد چکه
  ندارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آبمیوه گیری بوش مدل MES3500

آبمیوه گیری بوش مدل MES3500

مشخصات فنی

 • جنس بدنه
  پلاستیک و استیل
 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • گنجایش مخزن آب میوه گیری
  ۱.۲۵ لیتر
 • مخلوط کن
  ندارد
 • جنس پارچ مخلوط کن
  پلاستیک
 • آسیاب
  ندارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • توضیحات مخزن تفاله
  ۲ لیتری
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل ضدزنگ
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت
  ۲ سرعته
 • سایز دهانه ورودی
  ۷۳ میلی متر
 • نمایشگر
  ندارد
 • سیستم ضد چکه
  دارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آبمیوه گیری گوسونیک مدل GSJ-714

آبمیوه گیری گوسونیک مدل GSJ-714

مشخصات فنی

 • جنس بدنه
  استیل و پلاستیک
 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • گنجایش مخزن آب میوه گیری
  ۱ لیتر
 • مخلوط کن
  دارد
 • ظرفیت پارچ مخلوط کن
  ۱.۵ لیتر
 • جنس پارچ مخلوط کن
  شیشه
 • آسیاب
  دارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل ضد زنگ
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت
  ۲ سرعته
 • سایز دهانه ورودی
  ۸۵ میلی متر
 • نمایشگر
  ندارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آبمیوه گیری هانوور مدل ۱۶۳۸

آبمیوه گیری هانوور مدل 1638

مشخصات فنی

 • جنس بدنه
  استیل ضد زنگ
 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • گنجایش مخزن آب میوه گیری
  ۱ لیتر
 • مخلوط کن
  دارد
 • ظرفیت پارچ مخلوط کن
  ۱.۵ لیتر
 • جنس پارچ مخلوط کن
  شیشه
 • آسیاب
  دارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • توضیحات مخزن تفاله
  دارای مخزن به حجم ۲ لیتر
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل ضد زنگ
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت
  ۵ سرعته
 • سایز دهانه ورودی
  ۷۵ میلی متر
 • نمایشگر
  دارد
 • سیستم ضد چکه
  دارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آبمیوه گیری دورنیکا مدل J-800VD

آبمیوه گیری دورنیکا مدل J-800VD

مشخصات فنی

 • جنس بدنه
  استیل
 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • گنجایش مخزن آب میوه گیری
  ۱ لیتر
 • مخلوط کن
  ندارد
 • آسیاب
  ندارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت
  ۲ سرعته
 • نمایشگر
  ندارد
 • سیستم ضد چکه
  دارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آبمیوه گیری گوسونیک مدل GSJ-712

آبمیوه گیری گوسونیک مدل GSJ-712

مشخصات فنی

 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • مخلوط کن
  ندارد
 • آسیاب
  ندارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت
  ۲ سرعته
 • نمایشگر
  ندارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-DJ31

آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-DJ31

مشخصات فنی

 • جنس بدنه
  استیل و پلاستیک
 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • گنجایش مخزن آب میوه گیری
  ۱.۵ لیتر
 • مخلوط کن
  دارد
 • ظرفیت پارچ مخلوط کن
  ۱.۵ لیتر
 • جنس پارچ مخلوط کن
  شیشه
 • آسیاب
  دارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • توضیحات مخزن تفاله
  دارای حجم ۲ لیتر
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل ضدزنگ
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت
  ۲ سرعته
 • سایز دهانه ورودی
  ۷۵ میلی متر
 • سیستم ضد چکه
  دارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آب میوه گیری مکسی مدل ۶۱۴

آب میوه گیری مکسی مدل 614

مشخصات فنی

 • جنس بدنه
  استیل
 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • گنجایش مخزن آب میوه گیری
  ۱.۱ لیتر
 • مخلوط کن
  دارد
 • ظرفیت پارچ مخلوط کن
  ۱.۵ لیتر
 • جنس پارچ مخلوط کن
  شیشه
 • آسیاب
  دارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • توضیحات مخزن تفاله
  دارای مخزن ۲ لیتری
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • سایز دهانه ورودی
  ۷۵ میلی متر
 • نمایشگر
  ندارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آبمیوه گیری ویداس مدل VIR-3615

آبمیوه گیری ویداس مدل VIR-3615

مشخصات فنی

 • جنس بدنه
  استیل
 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • گنجایش مخزن آب میوه گیری
  ۱ لیتر
 • مخلوط کن
  دارد
 • آسیاب
  دارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل ضد زنگ
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • نمایشگر
  دارد
 • سیستم ضد چکه
  دارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آبمیوه گیری بوش مدل MES25A0

آبمیوه گیری بوش مدل MES25A0

مشخصات فنی

 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • گنجایش مخزن آب میوه گیری
  ۱.۲۵ لیتر
 • مخلوط کن
  ندارد
 • آسیاب
  ندارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • توضیحات مخزن تفاله
  ۲ لیتر
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل ضدزنگ
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت
  ۲ سرعته
 • سایز دهانه ورودی
  ۷۳ میلی متر
 • سیستم ضد چکه
  دارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آب میوه گیری یورولوکس مدل ۲۷۷۷

آب میوه گیری یورولوکس مدل 2777

مشخصات فنی

 • جنس بدنه
  استیل
 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • گنجایش مخزن آب میوه گیری
  ۱.۵ لیتر
 • مخلوط کن
  دارد
 • ظرفیت پارچ مخلوط کن
  ۱.۵ لیتر
 • جنس پارچ مخلوط کن
  شیشه
 • آسیاب
  دارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • توضیحات مخزن تفاله
  ۲
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت
  ۲ سرعته
 • سایز دهانه ورودی
  ۷۵ میلی متر
 • نمایشگر
  ندارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

امیدواریم این مطلب، انتخاب یک ماشین لباسشویی مناسب را برای شما آسان‌تر کرده باشد. خوشحال می‌شویم اگر تجربه خود هنگام خرید این کالا را با ما از طریق فرم ارسال دیدگاه پایین مطلب به اشتراک بگذارید. فراموش نکنید که تجربه شما می‌تواند خرید این محصول را برای یک فرد دیگر آسان‌تر کند.

در ادامه بخوانید: راهنمای خرید یخچال فریزر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا