لوازم خانگی برقی

راهنمای خرید ماشین ظرفشویی با معرفی بهترین مدل‌ها

همه چیز در مورد خرید ماشین ظرفشویی

بعضی تصورشان این است که ماشین ظرفشویی وسیله‌ای الزامی برای خانه و آشپزخانه تلقی نمی‌گردد، اما وقتی در آخر یک مهمانی با تلی از ظرف‌های چرب و نشسته مواجه می‌شوند که با وجود خستگی حاصل از آشپزی و پذیرایی باید شسته شوند، تازه متوجه می‌شوند که ای دل غافل! کاش زودتر به فکر تهیه یک ماشین ظرفشویی می‌افتادند.

گذشته از این شستن مداوم ظروف در پایان وعده‌های غذایی در گرو استفاده از شوینده‌های شیمیایی است، این امکان وجود دارد که پوست دست شما دچار آسیب شود و لطافت خود را از دست بدهد.

خانم‌ها به شادابی، طراوت و سلامت پوست خود خیلی اهمیت می‌دهند و نسبت به آن حساس هستند، کوچکترین صدمه از ناحیه پوست خود را تحمل نمی‌کنند.

با این اوصاف جای درنگ نیست، پیشنهاد می‌کنیم با مطالعه مطلب حاضر از مجله اینترنتی آی جوان تصمیم خود را برای خرید یک دستگاه ماشین ظرفشویی کیفی و استاندارد قطعی نمایید.

نگاهی کوتاه به پیشینه و عملکرد فنی ماشین ظرفشویی

یک زن متمول آمریکایی به نام جوزفین گریس کاکِرن ماشین ظرفشویی را در سال ۱۸۸۶ اختراع کرد. این دستگاه که شروع ساخت محصولات مشابه در اواسط قرن بیستم شد، در نمایشگاه شیکاگو به نمایش گذاشته شد.

این دستگاه برقی و اتوماتیک بدون مداخله دست اقدام به شستن و تمیز کردن ظروف می‌نماید.

اگر ظرف‌ها را در ماشین ظرفشویی قرار دهید و آب را وصل و مواد شوینده را به آن بیفزایید، در ادامه هم چرخه‌ شستشو را تنظیم و پس از بستن درب کلید را بفشارید دستگاه شروع به کار می‌کند.

ماشین به شکل خودکار پُر از آب می‌شو و آن را با سرعت و تحت فشار به ظروف می‌پاشد تا تمیز شوند، آنگاه آب کثیف را خالی و ظرف‌ها را آبکشی می‌کند. با فعال کردن قابلیت هوای گرم پیش از آغاز به کار ماشین، هوای گرم تولید و محتویات ماشین خشک می‌شوند.

کارِ زمان سنج دستگاه تنظیم طول هر چرخه است، با وجود گیرنده حسی دمای آب و هوا مشخص می‌شود و این کار مانع گرمی بیش از حد ظروف یا تخریب آن‌ها می‌شود.

در برخی از ماشین‌های ظرفشویی یک گیرنده تعبیه شده که کارش تعیین میزان کثیفی ظرف‌هاست، به تعبیر دیگر وقتی آب به اندازه کافی تمیز باشد، ماشین تمیزی ظروف را تشخیص می‌دهد.

برخورداری ماشین ظرفشویی از قابلیت شستنِ میوه

برخی فروشندگان سعی می‌کنند اینطور وانمود کنند که محصولشان دارای شوینده‌ میوه و سبزی نیز هست در حالی که این قابلیت چیزی نیست جز همان طبقه اول ماشین ظرفشویی که با آب سرد کار می‌کند و وجه تمایز با مدل‌های دیگر است. این برنامه امکان شستن میوه را با آب سرد فراهم می‌کند تا پلاسیده نشوند

معرفی انواع ماشین‌های ظرفشویی

 • ماشین توکار: نام این ماشین ظرفشویی به خوبی روش نصبش را بیان می‌کند، این مدل محصول در زیر سینک ظرفشویی، بین و زیر صفحه کابینت‌ها قرار می‌گیرد. در صورتی می‌تواند جابه‌جا شود که ساختار کلی کابینت تغییر نماید.
 • مدل رومیزی: این نوع ماشین روی کابینت و نزدیک سینک ظرفشویی قرار می‌گیرد، این دستگاه به خاطر وزن کم آسان جابه‌جا می‌شود به گونه‌ای که می‌توان آن را در جای دیگر نگه‌داری و هنگام نیاز نصب نمود.
  • دارای رنگ‌های متنوع است و از نظر گنجایش در اندازه ۴، ۵، ۶ و بعضاً ۸ نفره طراحی و تولید می‌شود.
 • ماشین ظرفشویی ایستاده: این مدل شوینده از ظرفیت بالایی بهره‌مند است و می‌تواند پذیرای حجم زیادی از ظروف باشد. با گنجایشی ۱۲ نفره و اندازه‌ای بزرگ‌تر باید جای مناسبی برای نصب داشته باشد.
  • ابعاد بزرگ، زمان‌بر بودن شستشو، نداشتنِ کارایی روزانه برای شستن ظرف کم‌تر و دست آخر مصرف زیاد آب و برق از عیوب ماشین ظرفشویی ایستاده است.

نکات مهم هنگام انتخاب و خرید ماشین ظرفشویی

اهمیت بازوی آب‌پاش

دستگاهی که از سه بازوی آب‌پاش بهره می‌برد مسلماً پرقدرت‌تر از ماشین یک بازوست، پس تمرکز خود را صرف خرید محصولی کنید که دارای بیشترین بازوی آب‌پاش باشد.

توجه به منافذ آب فشان دستگاه

سیستم‌های ظرفشویی دارای بازوهایی هستند که روی آن‌ها سوراخ‌هایی قرار دارد و آب را با فشار از خود بیرون می‌دهند، ریزتر بودن این منافذ به معنای شستشوی بهتر است.

جنس مخزن ظرفشویی

یکی از نکات مهم هنگام خرید ماشین ظرفشویی بررسی و ارزیابی جنس مخزن آن است، استیلی که ضد زنگ باشد تا مانع زنگ زدگی، رسوب و لک داشتن شود، جنسی ایده‌آل برای مخزن ماشین است.

دقت کنید که هنگام استفاده از این نوع ماشین‌ها مواد سفید کننده، به کار نبرید.

بررسی سایز قفسه‌های ماشین ظرفشویی

توجه خود را به این نکته مهم معطوف نمایید که قفسه‌های محصول منتخب شما باید از نظر اندازه با ظروفی نظیر قابلمه، بشقاب و کاسه متناسب باشد، ممکن است پیش بیاید که بعضی از ظروف در دستگاه جا نشود بنابراین آمادگی شستن آن‌ها را با دست داشته باشید.

بیشتر ماشین‌های ظرفشویی دارای دو طبقه قفسه هستند برخی هم ممکن است سه ردیف قفسه داشته باشند.

استاندارد بودنِ ظرفشویی

شاید مجبور باشید بالای یک ماشین ظرفشویی کیفی و مرغوب پول بیشتری بپردازید، مسلماً این تفاوت قیمت محصولی استاندارد از لحاظ برچسب و مصرف حداقل انرژی به شما هدیه می‌کند، به یاد داشته باشی که یک ماشین استاندارد هزینه آب و برق را به حداقل کاهش می‌دهد.

کارِ سنسور در دستگاه

یکی از توانمندی‌های جدید ماشین‌های لباسشویی برخورداری آنها از حسگر است، در واقع کار سنسورها افزایش بهره دهی انرژی از طریق تنظیم میزان آب مصرفی در آن‌ها برای درجه‌ای از کثیفی ظرف‌هاست.

به تعبیر دیگر این حسگرها شعاع نور را از آب عبور می‌دهند و با اندازه گیری میزان فعالیت آن و تشخص مقدار کثیفی، زمان خالی کردن و تعویض آب را تعیین می‌کنند.

برخی از قابلیت‌های ماشین ظرفشویی

برخورداری ماشین از ظرفیت‌هایی مثل قفسه قابل تنظیم، قفسه‌ بالایی متحرک و فضای دندانه‌دار، انطباق پذیری ماشین را افزایش می‌دهد.

ماشین سه کشو بر مدل دو کشو رجحان دارد چرا که طبقه کوتاه آن‌ برای چیدن فنجان‌ها و ظروف کم ارتفاع مناسب است.

مصرف آب: برخی از ماشین‌های ظرفشویی مصرف آب زیادی دارند، بهتر است هنگام انتخاب میزان مصرف آب، مدل‌های مختلف را بررسی، کنترل و سپس اقدام به خرید نمایید.

سیستم آسیاب غذا: مدلی از این وسایل شوینده‌ از آسیابی مخصوص که کارش ریز کردن مواد غذایی باقیمانده در داخل ظرف‌ها و هدایت آن‌ها با فشار به بیرون از دستگاه است، برخوردار هستند.

اگر ظرفشویی انتخابی شما از این فناوری محروم بود، می‌توانید قبل از شروع کار ظروف را با دستمالی نمناک تمیز نمایید.

توان اتصال به آب گرم: همه ماشین‌های ظرفشویی این قابلیت را دارند که به آب گرم منزل متصل شوند، دستگاه‌های مرغوب، کیفی و گران‌قیمت از ساز و کار گرم کنندگی نیز برخوردار هستند.

زمانی که دمای آب بالاست، ظرف‌ها از آبکشی مکرر و مجدد بی نیاز و در مصرف آب هم صرفه جویی می‌شود.

نوعی از ماشین‌ها که جدید هستند به خاطر مصرف برق کم‌تر، ظروف را با آب گرم شسته و با آب سرد آب می‌کشند.

برنامه‌های شستشو: سبک، معمولی و سنگین سه برنامه‌ شستشو هستند که برای ماشین‌های ظرفشویی تعریف شده‌اند. برنامه‌های دیگر دستگاه مانند: قابلیت شستشوی ظروف چینی و کریستال، قابلمه، خیس کردن، صرفه جویی در مصرف انرژی و شستشوی کوتاه را فراموش نکنید.

قابلیت خشک کردن: مدلی از ماشین‌ها می‌توانند با مصرف برق بیشتر ظروف را نیز خشک کنند، یکی از ویژگی‌های استیل نگه‌داشت دماست، بنابراین دستگاهی که از مخزن استیل منتفع باشد، ظروف را به شکل عادی و سریع‌تر خشک می‌کند.

میزان صدای ظرفشویی: عواملی نظیر گردش موتور، فشار آب و چند مولفه دیگر در مجموع باعث تولید سر و صدا در ماشین ظرفشویی می‌شوند، مدل‌هایی از آن‌ها دارای دیواره‌های عایق هستند که موجب کاهش صدا می‌شوند.

ضمانت محصول: به گارانتی ماشین و جزئیات آن هنگام خرید دقت و توجه کنید، ضمانت این گروه از وسایل شوینده که تعویض قطعات و تعمیر آنها را در بر می‌گیرد، معمولاً یکسال است.

بعضی از برندها تولیدات خود را تا دو سال هم ضمانت می‌کنند، برخی هم این گارانتی را سه تا پنج سال تضمین می‌کنند.

امکانات جانبی دستگاه شوینده: قابلیت‌ها و ظرفیت‌های جانبی ماشین‌های ظرفشویی با هم متفاوت است، هر کمپانی و برندی از آپشن‌ها و امکانات خاصی به منظور محبوبیت و مقبولیت کالای خود استفاده می‌کند.

برای مثال:

 • در مدلی از ماشین‌ها بازوهای سبدی که محل چینش ظروفند، متحرک هستند که این قابلیت به شما امکان می‌دهد ظرف‌ها را بر اساس سلیقه در دستگاه بچینید.
 • سیستم براق کننده که در بعضی از مدل‌ها به چشم می‌خورد، هنگام آبکشی با پاشیدن مایع براق کننده بر روی ظروف، هم پروسه شستشو را تکمیل می‌کند و هم براقی و زود خشک شدنِ ظرف‌ها را به همراه درد.
 • در نوعی از ماشین‌های ظرفشویی به منظور استحکام و ایمنی سبدها، سازندگان از ریل استفاده می‌کنند، با وجود آن سبد حاوی ظروف حتی موقعی هم که پُر است، به راحتی بیرون کشیده می‌شود.
 • مدلی از ماشین‌های ظرفشویی این توانایی را دارند که علاوه بر شستشوی عادی، زمینه آبکشی اضافی را نیز برای کاربران وسواسی مهیا کنند.
 • ساز و کار تایمر تاخیری از دیگر قابلیت‌های جانبی دستگاه محسوب می‌گردد که با فعال کردنِ آن می‌توان زمان روشن شدن محصول را به دلخواه تنظیم نمود.

این نکات را نیز در مورد ماشین ظرفشویی به خاطر بسپارید

 • برای تاثیر بهینه مواد شوینده بهتر است دمای آب چیزی بین ۵۵ تا ۷۰ درجه سانتی‌گراد باشد.
 • ماشینی که به سیستم شستشوی با تاخیر تجهیز باشد، در مصرف انرژی صرفه جویی می‌کند و در ساعات غیر پیک فعال می‌شود.
 • کاری که برخی از خانم‌های خانه‌دار انجام می‌دهند یعنی ظروف را قبل از چینش در ماشین برای برطرف کردنِ غدای روی آن‌ها آبکشی می‌کنند، فقط موجب افزایش مصرف آب می‌شود. کافی است ظروف را از باقیمانده غذا پاک کنید آنگاه آن‌ها را در ماشین ظرفشویی قرار دهید.
 • در ساخت برخی از مواد شوینده ذراتی قرار دارند که کثیفی را رفع می‌کنند، اگر بشقاب یا دیگر ظروف پیش از چینش در ماشین، آبکشی شوند این احتمال وجود دارد که به جای بر طرف شدن لکه‌ها، ظرف‌ها خش‌دار شوند.
 • سعی کنید ظروف را بر اساس دستور شرکت تولید کننده در ماشین قرار دهید، یعنی بشقاب‌ها در قفسه‌های پایین و نزدیک به اسپری آب، لیوان‌ها در بخشش‌های کناره و طبقات بالا و لوازم کوچک را در سبد مخصوص بچینید. چینش صحیح باعث می‌شود که آب به همه‌ ظرف‌ها برسد.
 • از مواد شوینده به مقدار لازم استفاده نمایید، افزون بر آن ایجاد خراش در وسایل آشپزی و پذیرایی شما را در پی‌ خواهد داشت.
 • اگر برنامه‌های سنگین را اجرا نمایید هزینه مصرف آب و برق شما سیر صعودی به خود می‌گیرد، پس اولویت‌تان این باشد که از سرعت معمول دستگاه استفاده نمایید.
 • کنترل و بررسی فیلترهای ماشین ظرفشویی را هر از چندگاهی فراموش نکنید، تا در صورت ضرورت و لزوم آن‌ها را تمیز یا تعویض نمایید.
 • پُر کردنِ ماشین ظرفشویی هنگام استفاده، موجب صرفه جویی در مصرف انرژی می‌شود.
 • این دستگاه به کمک مواد دیگر خاصیت ضد عفونی پیدا می‌کند، در مدلی از آن‌ها با زدن یک دکمه دمای آب به اندازه‌ای افزایش می‌یابد که باعث ضد عفونی و استریلیزه شدن ظرف‌ها می‌شود.
 • معمولاً این دستگاه‌ها می‌توانند از مواد سفید کننده و ضد عفونی کننده کمک بگیرند، با این حال اگر در دفترچه راهنما و کاتالوگ محصول به این موضوع اشاره نشده باشد، باید جستجو و تحقیق بیشتری انجام داد.
 • نمک عامل مهمی برای شستشو و ضد عفونی ظروف به شمار می‌رود، بهتر است در کنار مایع یا پودر مقداری هم نمک به فرایند شستشو بیفزایید. این موضوع به قدری اهمیت دارد که حتی در ماشین‌های ظرفشویی جدید محلی برای ریختن نمک تعبیه شده است.

مزایای استفاده از ماشین ظرفشویی

 • این وسیله شوینده به شکل قابل ملاحطه‌ای در مصرف آب صرفه جویی می‌کند.
 • در واقع ماشین ظرفشویی به شما فرصت می‌دهد که بخش عمده‌ای از وقت خود را صرف بودنِ در کنار خانواده نمایید و کمتر سرگرم کار در آشپزخانه باشید.
 • بخشی زیادی از لذت یک مهمانی و دورهمی دوستانه بعد از صرف یک ناهار یا شام مفصل نشستن در کنار مهمانان و بگو بخندهای آن است. اگر چاره‌ای جز شستن ظروف با دست را نداشته باشید، قطعاً این فرصت طلایی را از دست خواهید داد.
 • زمانی که شما به جای دست از ماشین ظرفشویی استفاده می‌کنید، در واقع آب داغ ظروف را ضد عفونی می‌کند.
 • قطعاً به این امر واقفید که شستشوی لوازم غذاخوری و پذیرایی با دست و اسکاچ موجب خَش بر داشتن و کدر شدن آن‌ها می‌شود، در حالی که استفاده از ماشین ظرفشویی و مواد شوینده مناسب موجب می‌شود که شما همواره ظروفی براق و شفاف داشته باشید.
 • آیا می‌دانید ماشین ظرفشویی سلامت پوست دست شما را تضمین می‌کند؟ زیرا وقتی که ظروف در ماشین ریخته می‌شوند، دست هیچ تماسی با مواد شوینده ندارد.
 • در کنار همه آنچه گفته شد شاید چیزی که اهمیتش بیشتر از بقیه می‌باشد این است که شستشوی ظروف با دست، شما را برای مدت زیادی سر پا نگه می‌دارد. پس امکان ایجاد آسیب‌ها و امراضی مانند واریس یا آرتروز ستون فقرات دور از ذهن نیست.
 • به یاد داسته باشید که شکستن یا لب پَر شدن ظرف‌های چینی و کریستال از نتایج عادی شستشو با دست است.

نکاتی چند در مورد ایمنی، صرفه جویی و نگه‌داری ماشین ظرفشویی

 • اگر می‌خواهید انرژی کم‌تری مصرف کنید سعی‌تان این باشد که از برنامه کوتاه مدت دستگاه استفاده کنید، پاک کردن ظروف قبل از قرار دادن در دستگاه، عملکرد و اجرای برنامه کوتاه مدت را بهتر می‌کند.
 • همواره از گنجایش ماشین ظرفشویی خود به طور کامل استفاده نمایید، زمانی که حداکثر ظرفیت وسیله را به خدمت می‌گیرید در واقع انرژی کم‌تری مصرف و به اقتصاد خانواده هم کمک می‌کنید.
 • بهتر است از این موضوع هم مطلع شوید که مقدار ظروف هیچ تاثیری در میزان مصرف انرژی ندارد، توصیه می‌شود در طول شبانه روز یکبار از ماشین آن‌هم در ساعات غیر پیک استفاده نمایید.
 • فراموش نکنید که اگر پودر اضافه بریزید هیچ تاثیری در تمیزی بیشتر ظروف داخل ماشین ندارد، بنابراین به میزان لازم از پودر و مایعات شوینده استفاده کنید.
 • سعی کنید ظروف را طبق دستور کمپانی تولید کننده و دفترچه راهنما در ماشین بگذارید، زیرا پر کردن همه طبقات و ردیف‌های دستگاه به کاهش مصرف انرژی کمک شایانی می‌کند.
 • عدم استفاده از دستگاه در ساعات پیک مصرف دوام، سلامت و مصرف بهینه انرژی را تضمین می‌کند، قطعاً ضرر نخواهید کرد اگر ماهی یکبار فیلتر ماشین خود را تمیز نمایید.
 • قرار دادن یا نصب ماشین ظرفشویی در کنار یخچال، مصرف انرژی وسیله سرمایشی را افزایش می‌دهد و ممکن است باعث آسیب دیدگی یکی از این دو محصول اساسی و کاربردی گردد.
 • ماشین‌های ظرفشویی جدید که از تکنولوژی خشک کننده استفاده می‌کنند، کمک خوبی برای خشک کردن ظرف‌هاست. چنان‌چه از مدل قدیمی‌تر این محصول بهره‌برداری می‌کنید در پایان شستشو، ماشین را خاموش و درب آن را باز بگذارید تا جریان هوا ظرف‌ها را خشک کند.

همانطور که خودتان متوجه شده‌اید، انتخاب و خرید ماشین ظرفشویی مناسب یکی از مهم‌ترین و در عین حال سخت‌ترین بخش‌های خرید محصولات خانگی است. چرا که وجود مدل‌های متفاوت، قیمت‌های متنوع و … کار انتخاب را سخت و پیچیده می‌کند. برای کمک به انتخاب درست و خرید راحت‌تر ماشین ظرفشویی در ادامه این مطلب برترین مدل‌های این محصول را برای شما آماده کرده‌ایم.

با کلیک روی تصویر یا دکمه زیر هر محصول، می‌توانید وارد سایت دیجی‌کالا شده و محصول را درب منزل دریافت کنید.

ماشین ظرفشویی پاکشوما مدل MDF 14302

ماشین ظرفشویی پاکشوما مدل MDF 14302

سایر مشخصات

 • میزان صدا
  ۴۹ دسی‌بل
 • تعداد برنامه های شست وشو
  ۷
 • دکمه های لمسی
  بله
 • قفل کودک
  بله
 • تعداد سبد
  ۳
 • سایر ویژگی ها
  -برنامه شدید شویی
 • -قابلیت شستشو با نصف ظرفیت
 • – قابلیت شستشو میوه و سبزی
 • -شستشوی سریع
 • -شستشوی ظروف حساس
 • -شستشوی اقتصادی
 • -دارای ۳ سبد
 • -سه بازوی آب پاش
 • -دارای نمایشگر LED
 • -دکمه های لمسی
 • -مجهز به قفل کودک
 • -دارای نمایشگر اتمام مایع جلادهنده
 • -دارای نمایشگر اتمام نمک
 • -مجهز به سیستم تاخیر در زمان شستشو تا ۲۴ ساعت
 • شناسه کالا
  ۲۹۰۰۹۴۹۰۰۰۲۹۲
 • امکانات ویژه
  شستشوی ظروف حساس , شست‌وشوی اقتصادی (Eco) , شست‌وشوی سریع , شست‌وشوی با نصف ظرفیت , امکان شست‌وشوی میوه و سبزی

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ماشین ظرفشویی ال جی مدل XD88NS

ماشین ظرفشویی ال جی مدل XD88NS

سایر مشخصات

 • میزان صدا
  ۴۱ دسی‌بل
 • تعداد برنامه های شست وشو
  ۱۰
 • دکمه های لمسی
  بله
 • تعداد سبد
  ۳
 • سایر ویژگی ها
  مجهز به برنامه بخارشوی(™True Steam) 
 • مجهز به سیستم استرلیزه کردن ظروف (Extra Hot) 
 • سیستم عیب‌یابی هوشمند (™Smart Diagnosis) 
 • قابلیت Wifi 
 • قابلیت QuadWash 
 • سبد هوشمند تاشو 
 • شناسه کالا
  ۲۹۰۰۳۱۷۸۰۰۱۵۸
 • امکانات ویژه
  برنامه بخارشو , شست‌وشوی با نصف ظرفیت

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ماشین ظرفشویی زیرووات مدل ZDM-3314

ماشین ظرفشویی زیرووات مدل ZDM-3314

سایر مشخصات

 • میزان صدا
  ۴۹ دسی‌بل
 • تعداد برنامه های شست وشو
  ۸
 • دکمه های لمسی
  خیر
 • قفل کودک
  بله
 • تعداد سبد
  ۳
 • سایر ویژگی ها
  -شستشو با نصف ظرفیت
 • -قابلیت شستشوی ظروف نازک و حساس
 • -شستشو سریع
 • -دارای سه طبقه مجزا
 • -قابلیت شستشوی ظروف بزرگ همچون دیس و قابلمه
 • -دارای یک شیر ورودی آب
 • -دارای دوبازوی آب پاش و یک آبفشان
 • -قابلیت شستشوی اقتصادی
 • -قابلیت تاخیر در شستشو تا ۲۴ ساعت
 • شناسه کالا
  ۲۹۰۰۹۴۹۰۰۰۹۶۴-۲۹۰۰۹۴۹۰۰۰۹۷۱
 • امکانات ویژه
  شستشوی ظروف حساس , شست‌وشوی اقتصادی (Eco) , شست‌وشوی سریع , شروع با تأخیر , شست‌وشوی با نصف ظرفیت , شست‌وشوی شدید (Intensive)

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ماشین ظرفشویی ال جی مدل XD64W

ماشین ظرفشویی ال جی مدل XD64W

سایر مشخصات

 • میزان صدا
  ۴۶ دسی‌بل
 • تعداد برنامه های شست وشو
  ۹
 • دکمه های لمسی
  بله
 • قفل کودک
  بله
 • تعداد سبد
  ۲
 • سایر ویژگی ها
  مجهز به سیستم استرلیزه کردن ظروف (Extra Hot)
 • مجهز به سیستم پیشرفته خشک کردن (Hybrid Dry)
 • سیستم عیب‌یابی هوشمند (™Smart Diagnosis)
 • قابلیت QuadWash
 • شناسه کالا
  ۲۹۰۰۳۱۷۸۰۰۲۱۹
 • امکانات ویژه
  شست‌وشوی با نصف ظرفیت , خشک کن

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-K462S

ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-K462S

سایر مشخصات

 • تعداد برنامه های شست وشو
  ۸
 • قفل کودک
  بله
 • تعداد سبد
  ۳
 • سایر ویژگی ها
  دارای طبقه سوم مجزا ۳rdRack
 • دارای صفحه نمایش LED
 • کم صدا db 47
 • دارای ۸ برنامه شستشوی اصلی
 • دارای برنامه ویژه جهت شستشوی ملایم ظروف کریستالی Crystal Care
 • مجهز به برنامه شستشوی سریع Rapid
 • دارای برنامه پیش شستشو جهت خیس خوردن ظروف Pre-Rinse
 • مجهز به برنامه شستشوی پرقدرت برای ظروف بسیار کثیف Intensive
 • دارای برنامه شستشوی سبک برای ظروف نه چندان کثیف Light
 • دارای برنامه شستشو جهت تمیزی بدنه و بخشهای داخلی دستگاه Self-clean
 • قابلیت تنظیم ارتفاع سبد میانی
 • انجام شستشو در زمان دلخواه Delay Start
 • شناسه کالا
  ۲۹۰۰۳۱۷۸۰۴۵۸۳
 • امکانات ویژه
  شست‌وشوی اقتصادی (Eco) , شست‌وشوی سریع

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ماشین ظرفشویی ال جی مدل DC65

ماشین ظرفشویی ال جی مدل DC65

سایر مشخصات

 • میزان صدا
  ۴۱ دسی‌بل
 • تعداد برنامه های شست وشو
  ۷
 • دکمه های لمسی
  بله
 • قفل کودک
  بله
 • تعداد سبد
  ۳
 • سایر ویژگی ها
  – مجهز به برنامه‌های شستشوی قوی ، خودکار ، سریع ، اقتصادی ، خشک کردن ، آب پاشی ، نصف ظرفیت
 • – دارای ۳ برنامه شستشو با بخار
 • مجهز به موتور بدون تسمه (Inverter Direct Drive)
 • – مجهز به سیستم شست و شوی بسیار داغ جهت استرلیزه کردن ظروف
 • – مجهز به سیستم بخارشوی
 • – مجهز به سیستم تشخیص میزان کثیفی ظروف (Soil Sensor)
 • – مجهز به سیستم پیشرفته خشک کردن ظروف (Hybrid Dry)
 • – مجهز به لامپ UV جهت از بین بردن کامل باکتری‌ها
 • – مجهز به سیستم عیب یابی هوشمند
 • – دارای جت پمپ مجهز به تکنولوژی Direct Drive
 • – دارای قابلیت شستشوی نصف ظرفیت با انتخاب طبقه
 • – دارای سبد هوشمند قابل تنظیم (Smart Rack)
 • – دارای طبقه سوم مجزا
 • – دارای قابلیت تنظیم ارتفاع برای ظروف بزرگتر و قابلمه تا ارتفاع ۳۰ سانتی‌متر
 • شناسه کالا
  ۲۰۰۵۵۶۷۳۱۷۲۶۸
 • امکانات ویژه
  شستشوی خودکار , شست‌وشوی اقتصادی (Eco) , شست‌وشوی سریع , شست‌وشوی با دمای بالا , برنامه بخارشو , شست‌وشوی با نصف ظرفیت , برنامه UV , خشک کن

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ماشین ظرفشویی سام مدل DW-180

ماشین ظرفشویی سام مدل DW-180

سایر مشخصات

 • تعداد برنامه های شست وشو
  ۷
 • تعداد سبد
  ۳
 • شناسه کالا
  ۲۹۰۱۴۳۸۰۰۰۰۸۳
 • امکانات ویژه
  شروع با تأخیر

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ماشین ظرفشویی سینجر مدل DWS 15 401U

ماشین ظرفشویی سینجر مدل DWS 15 401U

سایر مشخصات

 • تعداد برنامه های شست وشو
  ۶
 • قفل کودک
  بله
 • تعداد سبد
  ۳
 • سایر ویژگی ها
  ۳ بازوی آب‌پاش
 • نمایشگر LED
 • سبد وسط آسانسوری
 • کابین داخل از جنس استیل
 • قابلیت تنظیم زمان شروع کار
 • شناسه کالا
  ۲۹۰۰۴۹۱۶۰۰۸۳۴-۲۹۰۰۴۹۱۶۰۰۸۴۱
 • امکانات ویژه
  شروع با تأخیر

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ماشین ظرفشویی مایدیا مدل WQP12-7605V

ماشین ظرفشویی مایدیا مدل WQP12-7605V

سایر مشخصات

 • میزان صدا
  ۴۹ دسی‌بل
 • تعداد برنامه های شست وشو
  ۵ برنامه
 • دکمه های لمسی
  خیر
 • قفل کودک
  بله
 • تعداد سبد
  ۳
 • سایر ویژگی ها
  دارای سه سبد و سه بازوی اسپری آب
 • کنترل پنل با نمایشگر LED
 • قابلیت شست‌وشوی تاخیری تا ۲۴ ساعت
 • شست‌وشوی نصف ظرفیت
 • هشدار دهنده میزان نمک و جلادهنده
 • تنظیم ۶ دمای مختلف برای ‌شستوشوی بهینه
 • شناسه کالا
  ۲۰۰۳۲۸۸۲۶۶۵۶۲-۲۰۰۱۳۵۳۷۹۶۷۶۷
 • امکانات ویژه
  شروع با تأخیر , شست‌وشوی با نصف ظرفیت

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ماشین ظرفشویی کرال مدل DS 1417

ماشین ظرفشویی کرال مدل DS 1417

سایر مشخصات

 • میزان صدا
  ۴۹ دسی‌بل
 • تعداد برنامه های شست وشو
  ۷
 • دکمه های لمسی
  خیر
 • قفل کودک
  خیر
 • تعداد سبد
  ۳
 • سایر ویژگی ها
  – قابلیت شستشو با نصف ظرفیت
 • – قابلیت شستشو میوه و سبزیجات
 • – قابلیت شستشوی ظروف بزرگ
 • – دارای محفظه استیل ضد زنگ
 • – دارای سیستم عیب یاب هوشمند
 • – دارای سبد شستشو قابل تنظیم دربالا
 • – صفحه نمایش LED
 • – کم مصرف
 • – طراحی زیبا
 • – قطعات با کیفیت
 • – محصول ایرانی
 • شناسه کالا
  ۲۹۰۰۹۴۹۰۰۰۳۸۴
 • امکانات ویژه
  شست‌وشوی با دمای بالا , شست‌وشوی با نصف ظرفیت , امکان شست‌وشوی میوه و سبزی

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ماشین ظرفشویی ال جی مدل DE24

ماشین ظرفشویی ال جی مدل DE24

سایر مشخصات

 • میزان صدا
  ۴۵ دسی‌بل
 • تعداد برنامه های شست وشو
  ۵
 • دکمه های لمسی
  خیر
 • قفل کودک
  بله
 • تعداد سبد
  ۳
 • سایر ویژگی ها
  – مجهز به برنامه‌های شستشوی قوی ، خودکار ، سریع ، اقتصادی ، خشک کردن
 • – مجهز به موتور بدون تسمه (Inverter Direct Drive)
 • – مجهز به سیستم شست و شوی بهداشتی با آب بسیار داغ جهت استرلیزه کردن ظروف
 • – مجهز به سیستم تشخیص میزان کثیفی ظروف (Soil Sensor)
 • – مجهز به سیستم پیشرفته خشک کردن ظروف (Hybrid Dry)
 • – مجهز به سیستم عیب یابی هوشمند
 • – دارای جت پمپ مجهز به تکنولوژی Direct Drive
 • – قابلیت شستشوی نصف ظرفیت با انتخاب طبقه
 • – دارای سبد هوشمند قابل تنظیم (Smart Rack)
 • – دارای قابلیت تنظیم ارتفاع برای ظروف بزرگتر و قابلمه تا ارتفاع ۳۰ سانتی‌متر
 • شناسه کالا
  ۲۰۰۴۹۸۴۹۶۲۸۲۶
 • امکانات ویژه
  شستشوی خودکار , شست‌وشوی اقتصادی (Eco) , شست‌وشوی سریع , شست‌وشوی با دمای بالا , شست‌وشوی شدید (Intensive) , خشک کن

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ماشین ظرفشویی الگانس مدل WQP10 مناسب برای ۱۰ نفر

ماشین ظرفشویی الگانس مدل WQP10 مناسب برای 10 نفر

سایر مشخصات

 • تعداد برنامه های شست وشو
  ۹
 • قفل کودک
  بله
 • تعداد سبد
  ۲
 • سایر ویژگی ها
  – نمایشگر LCD تمام دیجیتال
 • – دارای برنامه شست و شوی ۶۰ دقیقه ای
 • – بسیار کم صدا
 • – قابلیت تنظیم دما
 • – دارای سیستم آنتی سیفون (Anti Siphon)
 • – استرلیزه کردن با شست و شو در دمای ۸۰ درجه
 • – دارای ۳ آبفشان جهت پوشش نقاط کور دستگاه
 • – دارای برنامه میوه شور
 • – حفاظت از دستگاه در صورت قطع ناگهانی برق
 • – برنامه تعویق شست و شو (Delay Time)
 • – قابلیت اضافه کردن ظروف در حین شست و شو
 • – نشانگر کسری نمک و مایع
 • – دارای حافظه خاموش و روشن شدن دستگاه
 • – قابلیت تا کردن سبد پایین برای شست و شوی ظروف بزرگتر و قابلمه
 • – عیب یاب خودکار
 • – مجهز به دکمه نصف ظرفیت با قابلیت انتخاب طبقه
 • شناسه کالا
  ۲۹۰۱۴۵۲۴۰۰۰۸۱
 • امکانات ویژه
  شست‌وشوی اقتصادی (Eco) , شست‌وشوی با نصف ظرفیت

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88TW01M

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88TW01M

سایر مشخصات

 • تعداد برنامه های شست وشو
  ۸
 • تعداد سبد
  ۳
 • شناسه کالا
  ۲۸۰۰۰۰۰۱۲۷۱۵۲
 • امکانات ویژه
  شستشوی خودکار , شست‌وشوی اقتصادی (Eco) , شست‌وشوی سریع , شروع با تأخیر

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ماشین ظرفشویی کروپ مدل DMC-2140

ماشین ظرفشویی کروپ مدل DMC-2140

سایر مشخصات

 • میزان صدا
  ۴۹ دسی‌بل
 • تعداد برنامه های شست وشو
  ۸
 • دکمه های لمسی
  خیر
 • قفل کودک
  خیر
 • تعداد سبد
  ۳
 • سایر ویژگی ها
  -دو سبد شستشو
 • -شستشو با تاخیر تا ۲۴ ساعت
 • -شستشو اقتصادی
 • -۲ برنامه شستشو کمکی
 • -شستشو ۹۰ دقیقه ای
 • -برنامه شدید شویی
 • -برنامه شستشوی ظروف حساس
 • -برنامه شستشوی ظروف بلوری
 • شناسه کالا
  ۲۹۰۰۹۴۹۰۰۸۵۹۵-۲۹۰۰۹۴۹۰۰۸۵۸۸
 • امکانات ویژه
  شستشوی ظروف حساس , شست‌وشوی اقتصادی (Eco) , شست‌وشوی سریع , شروع با تأخیر , شست‌وشوی شدید (Intensive)

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS67TW02B

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS67TW02B

سایر مشخصات

 • میزان صدا
  ۴۰ دسی‌بل
 • تعداد برنامه های شست وشو
  ۷
 • دکمه های لمسی
  بله
 • قفل کودک
  بله
 • تعداد سبد
  ۳
 • سایر ویژگی ها
  BLDC: موتور فوق العاده ساکت با عمر طولانی
 • Zeolith: سیستم خشک کن زئولیت
 • Detergent Automation: سیستم خودکار تشخیص مواد شوینده برای بهترین نتیجه شستشو و آبکشی
 • DosageAssist: سیستم هوشمند کنترل مواد شوینده و آب مصرفی نسبت به کثیفی
 • Aqua Sensor: سنسور میزان آب مصرفی
 • Load Sensor: سنسور تشخیص تعداد ظروف
 • Aqua Stop: سیستم ضد نشت آب
 • Heat Exchanger: مبدل حرارتی
 • Active water:سیستم صرفه جویی مصرف آب
 • سیستم تاخیر در شروع برنامه ۱ تا ۲۴ ساعت
 • شناسه کالا
  ۲۸۰۰۰۰۰۱۲۷۱۰۷
 • امکانات ویژه
  شستشوی خودکار , شست‌وشوی اقتصادی (Eco) , شست‌وشوی سریع , شست‌وشوی با دمای بالا , شست‌وشوی با نصف ظرفیت , شست‌وشوی شدید (Intensive)

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ماشین ظرفشویی ال جی مدل XD90

ماشین ظرفشویی ال جی مدل XD90

سایر مشخصات

 • میزان صدا
  ۳۸ دسی‌بل
 • تعداد برنامه های شست وشو
  ۱۰
 • دکمه های لمسی
  بله
 • قفل کودک
  بله
 • تعداد سبد
  ۳
 • سایر ویژگی ها
  قابلیت اتصال WiFi
 • مجهز به برنامه بخارشوی (فناوری بخارشوی)
 • قابلیت تنظیم ارتفاع سبدها
 • سیستم عیب یاب هوشمند (Smart Diagnosis)
 • کنترل پنل لمسی
 • قابلیت QuadWash
 • مجهز به سیستم استرلیزه کردن ظروف (Extra Hot)
 • تکنولوژی باز شدن خودکار درب Auto Open Door
 • تکنولوژی روز دنیا
 • شناسه کالا
  ۲۹۰۰۳۱۷۸۰۰۲۴۰
 • امکانات ویژه
  برنامه بخارشو , شست‌وشوی با نصف ظرفیت

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88TI02M

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88TI02M

سایر مشخصات

 • تعداد برنامه های شست وشو
  ۸
 • تعداد سبد
  ۳
 • شناسه کالا
  ۲۸۰۰۰۰۰۱۲۷۱۴۵
 • امکانات ویژه
  شستشوی خودکار , شستشوی ظروف حساس , شست‌وشوی اقتصادی (Eco) , شست‌وشوی سریع

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-K351W

ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-K351W

سایر مشخصات

 • تعداد برنامه های شست وشو
  ۵
 • قفل کودک
  بله
 • تعداد سبد
  ۲
 • سایر ویژگی ها
  دارای صفحه نمایشLED
 • مجهز به برنامه شستشوی سریع در ۳۰ دقیقه
 • دارای برنامه شستشوی روزانه در ۹۰ دقیقه
 • دارای برنامه پیش شستشو جهت خیس خوردن ظروف Pre-Rinse
 • مجهز به برنامه شستشوی پرقدرت برای ظروف بسیار کثیف Intensive
 • دارای سبد مجزا برای قاشق و چنگال و قابلیت تنظیم ارتفاع سبد میانی
 • انجام شستشو در زمان دلخواه Delay Start
 • شناسه کالا
  ۲۹۰۰۳۱۷۸۰۴۶۰۶
 • امکانات ویژه
  شست‌وشوی اقتصادی (Eco) , شست‌وشوی اکسپرس

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ماشین ظرفشویی ال جی مدل XD77

ماشین ظرفشویی ال جی مدل XD77

سایر مشخصات

 • میزان صدا
  ۴۴ دسی‌بل
 • تعداد برنامه های شست وشو
  ۱۰
 • دکمه های لمسی
  بله
 • قفل کودک
  بله
 • تعداد سبد
  ۳
 • سایر ویژگی ها
  میزان مصرف آب (لیتر)
 • ۹ لیتر
 • تعداد برنامه های اصلی شستشو
 • ۱۰
 • تعداد برنامه های انتخابی اضافه شستشو
 • ۸
 • طبقه سوم مجزا
 • قابلیت تنظیم عمق سبد سوم
 • سبد هوشمند تاشو
 • قابلیت تنظیم ارتفاع طبقه دوم
 • سبد هوشمند تاشو
 • قابلیت تنظیم ارتفاع طبقه دوم
 • شناسه کالا
  ۲۹۰۰۳۱۷۸۰۰۱۶۵
 • امکانات ویژه
  شست‌وشوی با نصف ظرفیت

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-K462NS

ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-K462NS

سایر مشخصات

 • تعداد برنامه های شست وشو
  ۸
 • قفل کودک
  بله
 • تعداد سبد
  ۳
 • سایر ویژگی ها
  دارای طبقه سوم مجزا ۳rdRack
 • دارای صفحه نمایش LED
 • کم صدا db 47
 • دارای ۸ برنامه شستشوی اصلی
 • دارای برنامه ویژه جهت شستشوی ملایم ظروف کریستالی Crystal Care
 • مجهز به برنامه شستشوی سریع Rapid
 • دارای برنامه پیش شستشو جهت خیس خوردن ظروف Pre-Rinse
 • مجهز به برنامه شستشوی پرقدرت برای ظروف بسیار کثیف Intensive
 • دارای برنامه شستشوی سبک برای ظروف نه چندان کثیف Light
 • دارای برنامه شستشو جهت تمیزی بدنه و بخشهای داخلی دستگاه Self-clean
 • قابلیت تنظیم ارتفاع سبد میانی
 • انجام شستشو در زمان دلخواه Delay Start
 • شناسه کالا
  ۲۹۰۰۳۱۷۸۰۴۵۹۰
 • امکانات ویژه
  شست‌وشوی اقتصادی (Eco) , شست‌وشوی سریع

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS68TW02B

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS68TW02B

سایر مشخصات

 • میزان صدا
  ۴۰ دسی‌بل
 • تعداد برنامه های شست وشو
  ۸
 • دکمه های لمسی
  بله
 • قفل کودک
  بله
 • تعداد سبد
  ۳
 • سایر ویژگی ها
  – ۸ برنامه شستشو
 • Intensive 70 °C, Auto 45-65 °C, Eco 50 °C, Silence 50 °C, Glass 40 °C, 1h 65 °C,Quick 45 °C, PreRinse
 • – ۴ برنامه ویژه
 • Intensive Zone, VarioSpeedPlus, HygienePlus, Extra DrY
 • شناسه کالا
  ۲۸۰۰۰۰۰۱۲۷۱۲۱
 • امکانات ویژه
  شستشوی خودکار , شست‌وشوی اقتصادی (Eco) , شست‌وشوی سریع , شروع با تأخیر , شست‌وشوی شدید (Intensive) , خشک کن

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88TW01M

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88TW01M

سایر مشخصات

 • میزان صدا
  ۴۰ دسی‌بل
 • تعداد برنامه های شست وشو
  ۸
 • دکمه های لمسی
  بله
 • قفل کودک
  بله
 • تعداد سبد
  ۳
 • سایر ویژگی ها
  ۸ برنامه
 • xشستشوی خودکار ۶۵-۷۵ درجه
 • xشستشوی خودکار ۴۵-۶۵ درجه
 • xشستشوی خودکار ۳۵-۴۵ درجه
 • x شستشوی سوپر ۶۰ درجه
 • x شستشوی اقتصادی ۵۰ درجه
 • x شستشوی شبانه ۵۰ درجه
 • x شستشوی سریع ۴۵ درجه
 • x شستشوی اولیه
 • برنامه‌های ویژه ۵ برنامه
 • x شستشوی سریع VarioSpeed
 • x شستشوی قوی
 • x شستشوی نصف ظرفیت
 • x شستشوی بهداشتی
 • x خشک کن اضافه
 • x ۶ دمای شستشو
 • x سیستم فیلتر خودتمیزشونده با فیلتر موج‌دار ۳ لایه
 • x 8 FlexTines در سبد پایینی
 • شناسه کالا
  ۲۸۰۰۰۰۰۱۴۶۹۱۷
 • امکانات ویژه
  شستشوی خودکار , شستشوی ظروف حساس , شست‌وشوی اقتصادی (Eco) , شست‌وشوی سریع , خود پاک‌شونده , شروع با تأخیر , شست‌وشوی با دمای بالا , شست‌وشوی با نصف ظرفیت , امکان شست‌وشوی میوه و سبزی , شست‌وشوی شدید (Intensive) , خشک کن , سیستم براق کننده ظروف

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ماشین ظرفشویی رومیزی زیرووات مدل ZDCF6

ماشین ظرفشویی رومیزی زیرووات مدل ZDCF6

سایر مشخصات

 • میزان صدا
  ۵۳ دسی‌بل
 • تعداد برنامه های شست وشو
  ۶
 • دکمه های لمسی
  خیر
 • قفل کودک
  خیر
 • تعداد سبد
  ۱
 • سایر ویژگی ها
  – تاخیر در شستشو
 • – نشانگر میزان نمک و مایع کمکی
 • اقلام همراه : شلنگ ورودی، قیف، سبد قاشق چنگال
 • -میزان مصرف برق سالیانه: ۱۳۸/۶ کیلووات
 • کم مصرف
 • تعداد ۶ برنامه شستشو
 • دارای عملکرد شستشو با تاخیر از ۲تا ۸ ساعت
 • میزان مصرف آب در هر سیکل شستشو۷ لیتر در برنامه اقتصادی
 • تکنولوژی روز ایتالیا
 • شناسه کالا
  ۲۹۰۰۹۴۹۰۰۲۹۲۰
 • امکانات ویژه
  شست‌وشوی اقتصادی (Eco) , شروع با تأخیر

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ماشین ظرفشویی ال جی مدل XD74W

ماشین ظرفشویی ال جی مدل XD74W

سایر مشخصات

 • میزان صدا
  ۴۴ دسی‌بل
 • تعداد برنامه های شست وشو
  ۱۰
 • دکمه های لمسی
  بله
 • قفل کودک
  بله
 • تعداد سبد
  ۳
 • سایر ویژگی ها
  مجهز به سیستم استرلیزه کردن ظروف (Extra Hot)
 • مجهز به سیستم پیشرفته خشک کردن (Hybrid Dry)
 • سیستم عیب‌یابی هوشمند (™Smart Diagnosis)
 • قابلیت اتصال WiFi
 • قابلیت QuadWash
 • سبد هوشمند تاشو
 • شناسه کالا
  ۲۹۰۰۳۱۷۸۰۰۱۹۶
 • امکانات ویژه
  شست‌وشوی با نصف ظرفیت , خشک کن

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ماشین ظرفشویی هیوندای مدل HDW-1409

ماشین ظرفشویی هیوندای مدل HDW-1409

سایر مشخصات

 • میزان صدا
  ۴۹ دسی‌بل
 • تعداد برنامه های شست وشو
  ۸
 • دکمه های لمسی
  بله
 • قفل کودک
  بله
 • تعداد سبد
  ۳
 • سایر ویژگی ها
  دارای سه سبد و سه بازوی اسپری آب
 • کنترل پنل تمام لمسی با نمایشگر LED
 • شست‌وشوی نصف ظرفیت
 • هشدار دهنده میزان نمک و جلادهنده
 • تنظیم ۶ دمای مختلف برای ‌شستوشوی بهینه
 • شناسه کالا
  ۲۹۰۱۳۵۶۹۰۱۰۶۶
 • امکانات ویژه
  شستشوی خودکار , شستشوی ظروف حساس , شست‌وشوی اقتصادی (Eco) , شست‌وشوی سریع , خود پاک‌شونده , شروع با تأخیر , شست‌وشوی با دمای بالا , شست‌وشوی با نصف ظرفیت , برنامه تکمیلی اسپری

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46NI01B

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46NI01B

سایر مشخصات

 • تعداد برنامه های شست وشو
  ۴
 • تعداد سبد
  ۳
 • شناسه کالا
  ۲۸۰۰۰۰۰۱۱۳۳۱۵
 • امکانات ویژه
  شست‌وشوی اقتصادی (Eco) , شست‌وشوی سریع , شروع با تأخیر

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

امیدواریم این مطلب، انتخاب یک ماشین ظرفشویی مناسب را برای شما آسان‌تر کرده باشد. خوشحال می‌شویم اگر تجربه خود هنگام خرید این کالا را با ما از طریق فرم ارسال دیدگاه پایین مطلب به اشتراک بگذارید. فراموش نکنید که تجربه شما می‌تواند خرید این محصول را برای یک فرد دیگر آسان‌تر کند.

در ادامه بخوانید: راهنمای خرید ماشین ماشین لباسشویی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا