لوازم خانگی برقی

راهنمای خرید آون توستر با معرفی بهترین مدل‌ها

همه چیز در مورد خرید آون توستر

آون توستر دستگاهی عالی، محبوب، و کاربردی است که بیشتر خانم‌های خانه‌دار دوست دارند یک مدل از آن را داشته باشند، این وسیله‌ی آشپزی قدری از مایکروویو کوچک‌تر و از توسترهای معمولی بزرگ‌تر است.

این دستگاه می‌تواند انواع نان را گرم و برشته نماید، نباید توانایی آن را در پخت غذاهای مختلف نادیده گرفت. فصای اندکی می‌گیرد و خیلی راحت جای خود را روی کابینت باز می‌کند.

خانواده‌هایی که در مکان‌های کوچک مانند آپارتمان زندگی می‌کنند، بهتر است برای خرید یک نمونه از این محصول عجله نمایند.

این فِر برقی دارای تنوع مدل و برند در حد نسبتاً بالایی است. ورود بدون آگاهی و شناخت به بازار فروش آون توستر اصلاً کار معقولی نیست و این احتمال وجود دارد که شما دچار اشتباه و خطا در انتخاب و خرید شوید و محصولی نامرغوب و بی کیفیت نصیبتان گردد.

بر این اساس وب سایت آی جوان بر آن شد که اطلاعاتی مختصر اما مفید در اختیار شما بانوان خوش ذوق ایرانی قرار دهد تا بتوانید محصولی کارا و دستیاری توانا برای خود تهیه نمایید.

با آون توستر بیشتر آشنا شوید

اگر این دستگاه برقی جای خود را در آشپزخانه شما باز کند، می‌توانید برای تُست و برشته کردن و هم‌چنین پخت و پزهای کوتاه از آن استفاده نمایید.

آون توستر را نسخه‌ای از یک اجاق گاز به حساب آورید که شما را در آشپزی‌های ساده و مختصر کمک می‌کند.

این محصول در گذشته ساختمانی ساده داشت و ابزاری معمولی محسوب می‌شد که تنها نان را برشته می‌کرد، ولی امروزه به دستگاهی مدرن و پیشرفته تبدیل شده است که توانمندی‌های فراوانی دارد. در واقع می‌توان آن را وسیله‌ای چندکاره به حساب آورد.

موافقید مزایای استفاده از آون توستر را با هم بررسی کنیم؟

اگر می‌خواهید قدردان بانوان و مادران گرامی باشید و بخشی از زحمات آنان را جبران کنید، بدون معطلی یک آون توستر برایشان خریداری نمایید.

گرچه عشقِ همسر و مادر به خانه و خانواده با هیچ چیز تلافی نمی‌شود اما با وسایل آشپزخانه مدرن و به روز هم می‌توان سلامت خانواده‌ را حفظ کرد و هم شرایط آشپزی ساده را برای خانم خانه فراهم نمود. و اما مزایا:

آون توستر جانشینی شایسته برای فِر است

در زمان حال بسیاری از خانواده‌ها به دلایل متعدد مجبورند در خانه‌های آپارتمانی و فضاهای کوچک زندگی کنند که این وضعیت اجازه نمی‌دهد افراد از وسایل بزرگ و حجیم مانند فِر در منزل استفاده نمایند.

برخی موانع دیگر مانند نبود لوله‌کشی گاز و … کار را سخت‌تر می‌کند، با تهیه یک آون توستر خیال خودتان را برای همیشه راحت کنید.

آون توستر دستیاری کاربلد است

اگر اهل شیرینی پزی باشید خوب می‌دانید که فِر فاقد توان لازم برای طبخ انواع شیرینی با هم است، در حالی که آون توستر هم در وقت و انرژی صرفه جویی می‌کند و هم قادر است در پخت و پز انواع شیرینی و دیگر غذاها یاری‌ و حمایت‌تان نماید.

برشتار یا Oven Toaster خیلی سریع گرم می‌شود

فِر تا گرم و آماده به کار شود نیازمند زمان است اما آون توستر در زمان کوتاهی گرم و مهیای خدمت به شما می‌شود و ثابت می‌کند که در انتخاب خود اشتباه نکرده‌اید.

آون توستر در مصرف انرژی صرفه جوست و برای وقت شما‌هم احترام قائل است

این دستیار توانمند، کارا، شیک، دکوری و یار غار شما در آشپزخانه اگر منطقی و با دقت انتخاب شود، هم خود در مصرف انرژی صرفه جویی می‌کند و هم وقت شما را نمی‌گیرد.

ممکن است هزینه بالای برق در مقایسه با گاز باعث شود که مصرف کننده به سوی فرهای گازی تمایل پیدا نماید.از سازگاری آون توستر با محیط زیست هم نباید غافل شد.

دمای آشپزخانه حین پخت و پز بالا می‌رود

زمانی که فِر روشن است گرمای فراوانی تولی و کار را برای آشپز به خصوص در مناطق گرم و خانه‌های بدون تهویه دشوار می‌کند.

در حالی که آون توستر گرمای کمی دارد و شما با آن احساس راحتی و رضایت می‌کنید، لازم هم نیست برای تهیه تهویه هزینه‌ای متحمل شوید.

سهولت استفاده، یکی دیگر از مزایای این محصول است

آون توستر دستگاهی قابل دسترسی با استفاده آسان است به گونه‌ای که همه با رعایت نکات ایمنی و جانب احتیاط می‌توانند از آن بهره‌مند شوند.

در عوض کار با فِر کمی دشوار است زیرا محتویات داخل آن باید مرتب کنترل شود که این کار مستلزم فعالیت و خم و راست شدن زیاد است.

این تحرک، دو لا و راست شدن و انعطاف برای افراد سالمند و اشخاصی که مشکل جسمی و حرکتی دارند، سخت و شاید هم غیر ممکن و حتی خطرساز باشد.

آون توستر به راحتی تمیز می‌شود

تمیز کردنِ فِر کاری سخت، دشوار و طاقت فرساست که خانم‌ها هم علاقه‌ای به آن نشان نمی‌دهند، تازه ممکن است فرایند نظافت آن سبب آسیب نیز بشود.

در حالی که شما می‌توانید یک آون توستر را به راحتی و حتی با لذت تمیز نمایید.

حالا می‌رسیم به مهمترین قسمت موضوع؛ یعنی نکات مهم در انتخاب و خرید آون توستر

به مکان قرارگیری و ظرفیت محصول توجه داشته باشید

زمانی که تصمیم‌تان برای خرید یک دستگاه آون توستر قطعی شد، قبل از هر چیز به فضایی که قرار است وسیله در آن مستقر شود، توجه کافی و لازم را معطوف نمایید. این دقت را در مورد اندازه ظروفی هم که در دستگاه قرار می‌دهید، لحاظ کنید.

سطح انتظار خود را از آون توستر تعیین کنید

مورد دوم که باید هنگام خرید این وسیله آشپزخانه به آن توجه شود، تعیین نوع و طیف استفاده است. از دستگاه خود می‌خواهید که فقط نان و غذا را برای شما برشته و تُست نماید یا اراده کردید پختنِ شیرینی، پیتزا، گوشت و … را نیز به آون توسترتان بسپارید. پس نیاز، برنامه و انتظار شما از کالاست که خریدتان را رقم می‌زند.

در پی محصولی با قابلیت کنترل محدوده‌ دمایی باشید

آی جوان به عنوان مشاور خرید به شما دوستان همراه توصیه می‌کند که به سوی خرید آون توستری بروید که از نظر محدوده دمایی قابل کنترل باشد تا به واسطه آن بتوانید دمای مورد نیاز را برای پخت غذاهای مورد نظرتان به دستگاه بدهید.

برخورداری محصول از تنظیمات پیش فرض مهم است

داشتنِ تنظیمات پیش فرض برای آون توستر حائز توجه است، این قابلیت به شما امکان می‌دهد که به سهولت کالا را مورد استفاده قرار دهید و اطلاعات لازم را برای خرید بهتر کسب نمایید.

این تنظیمات پیش فرض شاملِ تُست و برشته کردن، گرم کردن، یخ‌زدایی، پخت شیرینی، پیتزا، بیسکویت و … می‌باشد.

توانایی پختن Bake برای محصول مهم است

در این شیوه از پخت، آون توستر به گونه‌ای عمل می‌کند که حرارت آن مانند اجاق گاز از طرف پایین غذا را می‌پزد و به شما امکان می‌دهد که پروسه پخت و پز را بر اساس نیاز، کُند و یا‌ تُند نمایید.

قابلیت برشته کردن یکی از خصوصیات محصول است

زمانی که کالای انتخابی شما از قابلیت Toast برخوردار باشد به این معناست که سیستم گرمایی آون توستر از بخش بالا و پایین هر دو فعال است و برای پختنِ غذاها از جمله پیتزا و طرفین نان، در وضعیت مناسبی قرار دارد.

قابلیت Broil آون توستر را کنترل نمایید

برخورداری آون توستر شما از این قابلیت به معنی فعال بودن سیستم حرارتی از قسمت بالای دستگاه برای گرم کردن و برشته شدنِ مواد غذایی است.

در مدل‌های جدید این کالا، برنامه‌هایی مانند پیتزا و … پیش بینی شده که شما می‌توانید با انتخاب هر برنامه، جریان پخت را به صورت خودکار فعال یا متوقف نمایید.

قابلیت گرم نگه‌داشتن غذا توسط آون توستر باید مد نظر باشد

پیشنهاد می‌کنیم هنگام خرید به قابلیت نگه‌داری مواد غذایی در دمای ثابت توسط محصول آشپزی خود توجه نمایید، این دما بالاتر از شرایط رشد باکتری‌ها در غذا و بیشتر از ۱۴۰ درجه سانتی‌گراد است.

به برنامه آماده کردن خمیر دستگاه خود گوشه چشمی داشته باشید

آون توستری که دارای این قابلیت باشد به این معناست که کاربر می‌تواند با استفاده از آن دما را با درجه حرارت کم گرم نگه دارد تا خمیرش آماده پخت شود.

غذای باقیمانده قابل گرم کردن با آون توستر است

اگر دستگاه مجهز به این برنامه باشد یعنی شما می‌توانید دمای محصول را طوری تنظیم کنید که غذا بدون سوختن، مجدد گرم و قابل استفاده باشد.

یکی از برنامه‌های آون توستر، آشپزی آرام است

برخورداری دستگاه از این برنامه به کاربر فرصت می‌دهد که آون توستر را به شکلی تنظیم کند که با حرارت کم و مستمر مواد غذایی را تا ساعات زیادی بدون سوختن، گرم و آماده مصرف نگه دارد.

پخت و پز دو مرحله‌ای از دیگر قابلیت‌های آون توستر است

پخت و پز دو مرحله‌ای آون توستر به آشپز امکان می‌دهد که از دو توانمندی دستگاه به صورت پشت سر هم استفاده کند.

وقتی آون توستر می‌تواند یک نوع مواد غذایی را به مدت ۴۵ دقیقه با دمای آرام بپزد و در ادامه هم آن را برای بازه زمانی معینی گرم نگه دارد، در واقع شما از دو برنامه محصول به صورت همزمان استفاده کرده‌اید.

خشک‌کن بودن یکی از ویژگی‌های آون توستر است

اگر محصول انتخابی شما از ظرفیت خشک‌کن برخوردار باشد در واقع می‌توانید به کمک فن و حرارت کم سبزیجات، میوه و دیگر مواد غذایی را خشک نمایید.

آیا محصولتان از قابلیت بخار پز بودن برخوردار است؟

محصولاتی که دارای مخزن آب هستند، در واقع این توانمندی را دارند که به کمک بخار آب، مواد غذایی را بخار پز نمایند.

پخت یکنواخت آون توستر را کنترل کنید

می‌توانید هنگام خرید این قابلیت را در محصول جستجو کنید و از وجود یا نبود آن مطلع شوید، این توانمندی موجب پختن غذا به صورت یک‌دست می‌شود.

لازم نیست که شما به عنوان آشپز محتویات داخل دستگاه را مرتب جابه‌جا نمایید تا یکنواختی تُست و برشته شدنِ آن‌ها کامل شود. محصولی با فناوری کُنواکشِن این شرایط را برای شما فراهم می‌کند.

خاموش شدنِ اتوماتیک یکی از مزایای دستگاه است

آون توستری که به شکل خودکار خاموش می‌شود، فکر آشپز را از نسوختن غذا یا وقوع هر نوع اتفاق راحت می‌کند.

این احتمال دور از ذهن نیست که خاموش کردن دستگاه فراموش گردد یا اینکه محصولتان فاقد تایمر باشد، بودن دود یا علائم وقوع حادثه و سوختگی، به توستر هشدار می‌دهد که به صورت خودکار خاموش شود.

یادتان باشد تایمر قابلیتی مهم برای آون توستر محسوب می‌گردد

مجهز بودنِ دستگاه به سیستم تایمر باید یکی از میعارهای انتخاب و خرید شما باشد، این توانمندی آون توستر را قادر می‌سازد که با تنظیمات لازم آلارم هشدار را در ساعت مقرر اعلام کند تا مواد را خارج و از سوختن آن‌ها جلوگیری یا از خطرات احتمالی پیشگیری کنید.

قفسه‌های آون توستر باید کنترل و رصد شوند

باید هنگام انتخاب و خرید محصول به نوع قفسه‌ها، موقعیت و شکل جابه‌جایی آن‌ها توجه نمایید.

اگر قفسه‌های کالا قابل جابه‌جایی باشند شرایطی برای شما مهیا می‌شود که در صورت لزوم یکی از آن‌ها را به منظور ظرفیت بیشتر و گذاردن ظروف بزرگ‌تر، جابه‌جا یا خارج نمایید.

اگر بتوانید محتویات داخل توستر را ببینید، جالب خواهد بود

این محصولات خانه و آشپزخانه عمدتاً دارای یک درب شیشه‌ای شفاف هستند که به کاربر اجازه می‌دهد روند پخت و پز را به کمک لامپ‌هایی که در آن تعبیه شده، به خوبی مشاهده کند و از آشپزی خود لذت ببرد.

صفحه نمایشگر، تنظیمات دیجیتال، راحتی استفاده و نظافت محصول از جمله مواردی است که باید بررسی شوند

توصیه آی جوان به شما دوستان این است که هنگام انتخاب و خرید این کالای کاربردی صفحه نمایشگر و تنظیمات دیجیتال آن را رصد کنید تا بتوانید به راحتی و بی دغدغه از آن استفاده نمایید.

تمیز کردن و شستشوی به موقع آون توستر از نکات مهم و قابل توجه است. اگر قسمت‌های مختلف محصول در دسترس باشند و تا جایی که امکان دارد از هم جدا شوند، نظافت راحت‌تر خواهد بود.

نکاتی هم در مورد نگه‌داری، ایمنی و تمیز کردن آون توستر بیاموزید

 • ظروف و وسایل آشپزخانه باید مرتب نظافت و شسته شوند، چرا که با سلامت و تندرستی اعضای خانواده سر و کار دارند.
 • آون توستری که چرب باشد خطر آتش سوزی را افزایش می‌دهد. بنابراین در پایان کار سینی دستگاه را بیرون آورده و قسمت‌های مختلف آن را تمیز و سپس دستمال بکشید.
 • چربی‌ها را به کمک یک دستمال مرطوب و آغشته به مایع ظرفشویی تمیز نمایید.
 • سینی و قطعات داخل آون توستر را بشویید تا هنگام استفاده، بوی چربی به مشام نرسد.
 • اگر داخل سینی دستگاه یک لایه کاغذ آلومینیوم یا فویل ضخیم قرار دهید، سینی محصول عمر بیشتری خواهد داشت.
 • قبل از استفاده از آون توستر برای اولین بار، داخل آن را بررسی کنید که چسبناک نباشد.
 • بدون قطع جریان برق اقدام به نظافت محصول نکنید.
 • پیش از اتصال آون توستر به برق، دقت کنید که داخل و بیرون آن کاملاً خشک و عاری از خیسی باشد.
 • بهتر است فقط هنگام استفاده دو شاخه را به برق وصل کنید.
 • سطوح داخلی آون توستر، فِر و وسایلی از این قبیل را با مواد شیمیایی پاک نکنید.
 • زیرا با گرم شدن دستگاه، ذرات شیمیایی بخار می‌شوند و بر روی طعم و عطر مواد غذایی تاثیر می‌گذارند.
 • سطح بیرونی محصول را هم با مواد شوینده ساده تمیز کنید.

همانطور که خودتان متوجه شده‌اید، انتخاب و خرید آون توستر مناسب یکی از مهم‌ترین و در عین حال سخت‌ترین بخش‌های خرید محصولات خانگی است. چرا که وجود مدل‌های متفاوت، قیمت‌های متنوع و … کار انتخاب را سخت و پیچیده می‌کند. برای کمک به انتخاب درست و خرید راحت‌تر آون توستر در ادامه این مطلب برترین مدل‌های این محصول را برای شما آماده کرده‌ایم.

با کلیک روی تصویر یا دکمه زیر هر محصول، می‌توانید وارد سایت دیجی‌کالا شده و محصول را درب منزل دریافت کنید.


آبمیوه گیری دسینی مدل DS-1100

آبمیوه گیری دسینی مدل DS-1100

مشخصات فنی

 • جنس بدنه
  استیل و پلاستیک
 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • گنجایش مخزن آب میوه گیری
  ۱ لیتر
 • مخلوط کن
  دارد
 • ظرفیت پارچ مخلوط کن
  ۱.۵ لیتر
 • جنس پارچ مخلوط کن
  شیشه
 • آسیاب
  دارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • توضیحات مخزن تفاله
  ۲لیتر
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل ضد زنگ
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت
  ۲ سرعته
 • سایز دهانه ورودی
  ۸۵ میلی متر
 • نمایشگر
  ندارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آبمیوه گیری گوسونیک مدل GSJ-509

آبمیوه گیری گوسونیک مدل GSJ-509

مشخصات فنی

 • جنس بدنه
  استیل و پلاستیک
 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • گنجایش مخزن آب میوه گیری
  ۱ لیتر
 • مخلوط کن
  دارد
 • ظرفیت پارچ مخلوط کن
  ۱.۵ لیتر
 • جنس پارچ مخلوط کن
  پیرکس
 • آسیاب
  دارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • توضیحات مخزن تفاله
  ظرفیت ۲ لیتری
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل ضد زنگ
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت
  ۵ سرعته
 • نمایشگر
  دارد
 • سیستم ضد چکه
  دارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آبمیوه گیری دورنیکا مدل J-800VD

آبمیوه گیری دورنیکا مدل J-800VD

مشخصات فنی

 • جنس بدنه
  استیل
 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • گنجایش مخزن آب میوه گیری
  ۱ لیتر
 • مخلوط کن
  ندارد
 • آسیاب
  ندارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت
  ۲ سرعته
 • نمایشگر
  ندارد
 • سیستم ضد چکه
  دارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آبمیوه گیری مولینکس مدل JU450

آبمیوه گیری مولینکس مدل JU450

مشخصات فنی

 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • مخلوط کن
  ندارد
 • آسیاب
  ندارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • توضیحات مخزن تفاله
  ۱.۵ لیتری
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل ضد زنگ
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت
  ۲ سرعته
 • سیستم ضد چکه
  ندارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آبمیوه گیری هانوور مدل ۱۶۳۸

آبمیوه گیری هانوور مدل 1638

مشخصات فنی

 • جنس بدنه
  استیل ضد زنگ
 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • گنجایش مخزن آب میوه گیری
  ۱ لیتر
 • مخلوط کن
  دارد
 • ظرفیت پارچ مخلوط کن
  ۱.۵ لیتر
 • جنس پارچ مخلوط کن
  شیشه
 • آسیاب
  دارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • توضیحات مخزن تفاله
  دارای مخزن به حجم ۲ لیتر
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل ضد زنگ
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت
  ۵ سرعته
 • سایز دهانه ورودی
  ۷۵ میلی متر
 • نمایشگر
  دارد
 • سیستم ضد چکه
  دارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آبمیوه‌ گیری فلر مدل PJ 801

آبمیوه‌ گیری فلر مدل PJ 801

مشخصات فنی

 • جنس بدنه
  استیل ضدزنگ
 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • گنجایش مخزن آب میوه گیری
  ۱ لیتر
 • مخزن تفاله
  دارد
 • توضیحات مخزن تفاله
  گنجایش مخزن تفاله: ۲ لیتر
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل ضدزنگ
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت
  ۴ سرعته
 • سیستم ضد چکه
  دارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آب میوه گیری پارس خزر مدل JC-700P

آب میوه گیری پارس خزر مدل JC-700P

مشخصات فنی

 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • گنجایش مخزن آب میوه گیری
  ۰.۵ لیتر
 • مخلوط کن
  ندارد
 • آسیاب
  ندارد
 • مخزن تفاله
  ندارد
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل ضد زنگ
 • توضیحات تیغه
  تیغه و فیلتر ضد زنگ
 • تنظیمات سرعت
  ندارد
 • سایز دهانه ورودی
  ۷۰ میلی متر
 • سیستم ضد چکه
  ندارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آبمیوه گیری گوسونیک مدل GSJ-719

آبمیوه گیری گوسونیک مدل GSJ-719

مشخصات فنی

 • جنس بدنه
  استیل و پلاستیک
 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • مخلوط کن
  ندارد
 • آسیاب
  ندارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل ضد زنگ
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت
  ۲ سرعته
 • سایز دهانه ورودی
  ۸۵ میلی متر
 • نمایشگر
  ندارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آبمیوه گیری یورولوکس مدل EU-JE2766CJ

آبمیوه گیری یورولوکس مدل EU-JE2766CJ

مشخصات فنی

 • جنس بدنه
  استیل
 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • گنجایش مخزن آب میوه گیری
  ۱ لیتر
 • مخلوط کن
  دارد
 • ظرفیت پارچ مخلوط کن
  ۱.۵ لیتر
 • جنس پارچ مخلوط کن
  شیشه
 • آسیاب
  دارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • توضیحات مخزن تفاله
  ۲
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت
  ۲ سرعته
 • نمایشگر
  ندارد
 • سیستم ضد چکه
  دارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آبمیوه گیری گوسونیک مدل GSJ-724

آبمیوه گیری گوسونیک مدل GSJ-724

مشخصات فنی

 • جنس بدنه
  استیل و پلاستیک
 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • گنجایش مخزن آب میوه گیری
  ۱.۱ لیتر
 • مخلوط کن
  دارد
 • ظرفیت پارچ مخلوط کن
  ۲ لیتر
 • جنس پارچ مخلوط کن
  لاک
 • آسیاب
  دارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • توضیحات مخزن تفاله
  گنجایش ۲ لیتر
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل ضد زنگ
 • تعداد تنظیمات سرعت
  ۲ سرعته
 • سایز دهانه ورودی
  ۸۵ میلی متر
 • نمایشگر
  ندارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آبمیوه گیری تکنو مدل Te-311

آبمیوه گیری تکنو مدل Te-311

مشخصات فنی

 • جنس بدنه
  استیل
 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • گنجایش مخزن آب میوه گیری
  ۰.۸۵ لیتر
 • مخلوط کن
  دارد
 • ظرفیت پارچ مخلوط کن
  ۱.۵ لیتر
 • جنس پارچ مخلوط کن
  شیشه
 • آسیاب
  دارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • توضیحات مخزن تفاله
  ۱.۷ لیتری
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل ضدزنگ
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت
  ۲ سرعته
 • سایز دهانه ورودی
  ۷۵ میلی متر
 • سیستم ضد چکه
  ندارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آب میوه گیری پارس خزر مدل آواکادو

آب میوه گیری پارس خزر مدل آواکادو

مشخصات فنی

 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • گنجایش مخزن آب میوه گیری
  ۰.۷ لیتر
 • مخلوط کن
  ندارد
 • آسیاب
  ندارد
 • مخزن تفاله
  ندارد
 • توضیحات مخزن تفاله
  ۱.۳ لیتر
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل ضد زنگ
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت
  ۲ سرعته
 • نمایشگر
  ندارد
 • سیستم ضد چکه
  ندارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آبمیوه گیری میگل مدل GPJ 600

آبمیوه گیری میگل مدل GPJ 600

مشخصات فنی

 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • گنجایش مخزن آب میوه گیری
  ۰.۵۵ لیتر
 • مخلوط کن
  ندارد
 • آسیاب
  ندارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • توضیحات مخزن تفاله
  با حجم ۱.۴ لیتر
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل ضد زنگ
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت
  ۲ سرعته
 • سایز دهانه ورودی
  ۶۵ میلی متر
 • نمایشگر
  ندارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آبمیوه گیری مدل BSSJ3882

آبمیوه گیری مدل BSSJ3882

مشخصات فنی

 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • گنجایش مخزن آب میوه گیری
  ۲ لیتر
 • مخلوط کن
  دارد
 • ظرفیت پارچ مخلوط کن
  ۱.۵ لیتر
 • جنس پارچ مخلوط کن
  شیشه
 • آسیاب
  دارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • توضیحات مخزن تفاله
  ۲
 • جنس تیغه (صافی)
  تمام استیل
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت
  ۲ سرعته
 • سایز دهانه ورودی
  ۷۵ میلی متر
 • سیستم ضد چکه
  دارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آب میوه گیری مکسی مدل ۶۱۴

آب میوه گیری مکسی مدل 614

مشخصات فنی

 • جنس بدنه
  استیل
 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • گنجایش مخزن آب میوه گیری
  ۱.۱ لیتر
 • مخلوط کن
  دارد
 • ظرفیت پارچ مخلوط کن
  ۱.۵ لیتر
 • جنس پارچ مخلوط کن
  شیشه
 • آسیاب
  دارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • توضیحات مخزن تفاله
  دارای مخزن ۲ لیتری
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • سایز دهانه ورودی
  ۷۵ میلی متر
 • نمایشگر
  ندارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آبمیوه گیری پارس خزر مدل تایگر ۷۰۰W

آبمیوه گیری پارس خزر مدل تایگر 700W

مشخصات فنی

 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • گنجایش مخزن آب میوه گیری
  ۱ لیتر
 • مخلوط کن
  ندارد
 • جنس پارچ مخلوط کن
  پلاستیک
 • آسیاب
  ندارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • توضیحات مخزن تفاله
  دارای حجم ۲ لیتر
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل ضد زنگ
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت
  ۲ سرعته
 • نمایشگر
  ندارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آبمیوه گیری کنوود مدل JEM500SS

آبمیوه گیری کنوود مدل JEM500SS

مشخصات فنی

 • جنس بدنه
  استیل ضد زنگ
 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • مخلوط کن
  ندارد
 • آسیاب
  ندارد
 • توضیحات مخزن تفاله
  ۲ لیتری
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت
  ۲ سرعته
 • سیستم ضد چکه
  دارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آبمیوه گیری بوش مدل MES25A0

آبمیوه گیری بوش مدل MES25A0

مشخصات فنی

 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • گنجایش مخزن آب میوه گیری
  ۱.۲۵ لیتر
 • مخلوط کن
  ندارد
 • آسیاب
  ندارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • توضیحات مخزن تفاله
  ۲ لیتر
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل ضدزنگ
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت
  ۲ سرعته
 • سایز دهانه ورودی
  ۷۳ میلی متر
 • سیستم ضد چکه
  دارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آبمیوه گیری گوسونیک مدل GSJ-714

آبمیوه گیری گوسونیک مدل GSJ-714

مشخصات فنی

 • جنس بدنه
  استیل و پلاستیک
 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • گنجایش مخزن آب میوه گیری
  ۱ لیتر
 • مخلوط کن
  دارد
 • ظرفیت پارچ مخلوط کن
  ۱.۵ لیتر
 • جنس پارچ مخلوط کن
  شیشه
 • آسیاب
  دارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل ضد زنگ
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت
  ۲ سرعته
 • سایز دهانه ورودی
  ۸۵ میلی متر
 • نمایشگر
  ندارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آبمیوه گیری ویداس مدل VIR-3615

آبمیوه گیری ویداس مدل VIR-3615

مشخصات فنی

 • جنس بدنه
  استیل
 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • گنجایش مخزن آب میوه گیری
  ۱ لیتر
 • مخلوط کن
  دارد
 • آسیاب
  دارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل ضد زنگ
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • نمایشگر
  دارد
 • سیستم ضد چکه
  دارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آبمیوه گیری بلک اند دکر مدل JE350

آبمیوه گیری بلک اند دکر مدل JE350

مشخصات فنی

 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • گنجایش مخزن آب میوه گیری
  ۰.۶ لیتر
 • مخلوط کن
  ندارد
 • آسیاب
  ندارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل ضدزنگ
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت
  ۲ سرعته
 • سایز دهانه ورودی
  ۶۲ میلی متر
 • نمایشگر
  ندارد
 • سیستم ضد چکه
  دارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

امیدواریم این مطلب، انتخاب یک آون توستر مناسب را برای شما آسان‌تر کرده باشد. خوشحال می‌شویم اگر تجربه خود هنگام خرید این کالا را با ما از طریق فرم ارسال دیدگاه پایین مطلب به اشتراک بگذارید. فراموش نکنید که تجربه شما می‌تواند خرید این محصول را برای یک فرد دیگر آسان‌تر کند.

در ادامه بخوانید: راهنمای خرید سرویس قابلمه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا