لوازم خانگی برقی

راهنمای خرید جارو برقی با معرفی بهترین مدل‌ها

همه چیز در مورد خرید جارو برقی

در قدیم مردم کف زمین و محل سکونت خود را با شاخ و برگ درختان نظافت می‌کردند، در ادامه با بسته شدن ساقه‌های نی و دیگر گیاهان و درختان به هم وسیله‌ای به نام جارو برای تمیزی ساخته شد.

با اختراع الکتریسته و برق تحول شگرفی در زندگی بشر به وجود آمد که منجر به اختراع طیف وسیعی از وسایل الکتریک شد. به موازات تولید و ساخت لوازم مختلف و متعدد، جارو برقی هم پا به عرصه وجود گذاشت و اصل مهم نظافت را برای بشر بسیار آسان کرد.

اساساً همه محصولات امروزی برای راحتی انسان طراحی و تولید می‌شوند که جارو برقی هم یکی از این هزاران است، اگر بگوییم هیچ خانه‌ای پیدا نمی‌شود که یک نمونه از این محصول کاربردی و پرمصرف را در خود جای نداده باشد، سخن لغوی نگفته‌ایم.

اهمیت نظافت و پاکیزگی محیط زندگی را از زوایای مختلف بررسی می‌کنیم

اگر منزل پاکیزه و تمیز باشد، وسایلش منطم و مرتب باشد و رنگ و دکوراسیون آن متنوع و هر از چندگاهی هم تغییر کند، حس شاد و خوشایندی ایجاد می‌کند که تاثیر مثبتش بر روحیه افراد خانه محسوس و زندگی را از یکنواختی و روزمرگی خارج می‌کند.

پاکیزه بودن خانه و محیط پیرامون مانع افسردگی می‌شود، گاهی یک خانه تکانی ساده می‌تواند کلی بر سلامت روحی و روانی افراد خانواده تاثیر بگذارد.

بررسی‌ها حاکی از این است که یک خانه نامرتب و به هم ریخته اعضای خانواده را دچار افسردگی و بی حوصلگی می‌کند. اگر فقط ۲۰ دقیقه در روز به امر گردگیری، جارو و خانه تکانی بپردازید، روحیه‌ای شاد و با نشاط خواهید داشت.

پاکیزگی و بهداشت فردی و اجتماعی به قدری مهم است که پیامبر مکرم اسلام (ص) آن را هم ردیف و هم شان ایمان می‌داند و می‌فرمایند: النظافت من الایمان. باید گفت که پاکیزگی و ایمان دو عنصر مکمل و جدایی ناپذیرند.

نگاهی گذرا به تاریخچه جارو برقی

اولین جارو برقی به نام پمپ دستی از چوب و پارچه در شیکاگوی آمریکا ساخته شد، جارو برقی دستی در میانه‌های سال ۱۸۰۰ میلادی اختراع شد.

نخستین جارو برقی توسعه یافته در زمان خودش توسط مک گافی ابداع شد و در سال ۱۸۶۹ به ثبت رسید، برخی بر این باورند که یک آمریکایی به نام دنیل هیس مخترع جارو برقی است.

ضرورت استفاده از جارو برقی

جارو برقی می‌تواند از راه مکش، زباله و گرد و غبار راجمع آوری نماید. این وسیله‌ی برقی و کاربردی قادر است با یاری گرفتن از جریان الکتریسیته در یک بازه زمانی کوتاه حجم قابل ملاحظه‌ای از سطوح را با سرعت و به آسانی تمیز نماید.

گوناگونی مدل و طرح‌ جارو برقی به قدری زیاد است که ممکن است خریدار را در انتخاب دچار چالش نماید، بر همین اساس آی جوان تلاش دارد که در این گفتار مطالبی مختصر ولی مفید را در مورد انتخاب و خرید جاروبرقی در اختیار شما خانم‌های خانه‌دار قرار دهد.

آشنایی با مدل‌های مختلف جارو برقی

مدل ایستاده: این نوع جارو برقی به عصایی و سطلی هم معروف است. کیسه جاروی ایستاده در حالت قائم است و می‌تواند به راحتی به میان پرزها نفوذ نماید و سطوح فرش شده را به خوبی تمیز کند، صدای این مدل جارو برقی زیاد است. انتخاب آن توسط شما منوط به نوع نیاز و سلیقه است.

جارو برقی خوابیده: این مدل ساده‌ترین و رایج‌ترین شکل جاروست که یک نمونه از آن در هر خانه‌ای یافت می‌شود. کل دستگاه‌ که به صورت خوابیده روی سه یا چهار چرخ قرا می‌گیرد با مکش گرد و غبار و زباله‌ را از طریق لوله‌ خرطومی به کیسه خود انتقال می‌دهد.

جارو برقی دستی: جارو برقی دستی سیم ندارد و برای فعالیت باید شارژ شود، وسیله مناسبی برای مسافرت‌ است. بعد از اینکه شارژ می‌شود این توان را دارد که به مدت ده دقیقه سطوح صاف را تمیز و آب‌ها را جمع آوری نماید.

نکات مهم و کلیدی برای انتخاب و خرید یک جارو برقی کیفی و مرغوب

توجه به توان محصول

قدرت و توان جارو برقی با معیاری به نام وات اندازه گیری می‌شود، طبیعتاً هر قدر توان دستگاه بیشتر باشد نشانه کیفیت و کارایی جارو است.

اهمیت قدرت مکش دستگاه

قدرت مکش بالای جارو برقی بیانگر توانایی آن جهت کار کیفی و تمیزی بهتر است. این توان برای تمیزکاری سطوح مختلف قابلیت تنظیم است که پنل آن روی بدنه یا دسته‌ محصول واقع شده شده است.

کنترل وزن جارو برقی

یکی از مشخصات بارز جارو برقی که خیلی هم مهم است وزن مناسب و متعادل آن می‌باشد. سنگینی بدنه یا دسته، کار با آن را سخت و آزار دهنده می‌کند. ایجاد خستگی، آسیب دیدگی کمر و دست‌ها از نتایج کار با جارو برقی سنگین است.

بررسی میزان صدای جارو برقی

واحد دسیبل تعیین کننده صدای این کالای نظافت و تمیزی است، جاروی برقی با همه خوبی‌ها و کاربردهایی که دارد اما در گروه لوازم خانگی پُر سر و صدا دسته بندی می‌شود.

گرچه صدای زیاد نشانه قدرت زیاد محصول است ولی با این حال استفاده از آن به مدت زیاد و بدون وقفه آزار دهنده و گوش‌خراش است.

تولید کنندگان تلاش می‌کنند که محصولی کم صدا و در عین حال پر قدرت بسازند اما با این حال چاره‌ای جز کنار آمدن با صدای این محصول کاربردی نیست.

جابجایی و حرکت آسان

سهولت حرکت، جابجایی و انعطاف جارو برقی از خصوصیات برجسته آن به شمار می‌رود. زمانی که کاربر مشغول جارو کردن است، دستگاه به طرفین حرکت می‌کند که باید این جابجایی راحت و منعطف باشد.

کیسه‌ی محصول تمیز کننده

نتیجه کار جارو برقی با استفاده از قدرت و قابلیت مکش، جمع‌آوری و انتقال آشغال و گرد و خاک به داخل کیسه است. البته انواعی از جاروها بدون کیسه هستند.

محل گردآوری زباله یا همان کیسه‌ها در دو مدل دائمی و قابل تعویض ساخته و وارد چرخه مصرف و استفاده می‌شوند. طبیعتاً از نظر بهداشتی تعویضی بر مدل دائمی ترجیح دارد.

حالا که قصد خرید جارو برقی دارید به نکته‌ای توجه کنید: با وجود اینکه جاروی فاقد کیسه هزینه خرید و تعویض ندارد ولی تخلیه مخزن آن برای کسانی که مشکل تنفسی دارند، سخت و مشکل است.

اهمیت اندازه سیمِ برقِ جارو

طول سیمِ این وسیله الکتریکی معمولاً بین ۶ تا ۹ متر است. هر قدر سیم بلند‌تر باشد مسلماً قدرت انعطاف، جابه‌جایی و سهولت کار با آن بیشتر خواهد بود. ضرورتی هم ندارد به دفعات پریز برق را برای تغذیه انرژی محصول عوض نمایید.

شما خانم خوش سلیقه و نظیف که به دنبال راحتی کار با جارو و تمیز کردنِ گوشه‌های پیدا و پنهان خانه هستید باید به اندازه سیم توجه داشته باشید.

مکانیسم سیم جمع کن دستگاه

قسمت سیم‌جمع‌کن جارو فوق‌العاده مهم و کاربردی است، فقط با فشردن یک دکمه کابل به سرعت و راحت جمع می‌شود. سالم بودن و عملکرد درست این قسمت از جاروی برقی بسیار اهمیت دارد.

محل قرارگیری پدال و کلیدهای کنترل

مهم است که دکمه‌های کنترل محصول کجای آن قرار گرفته باشند. پدال و کلیدهای کنترل تعبیه شده روی دسته به کاربر امکان می‌دهند که کارش را به راحتی انجام دهد و‌ به سهولت هم از آن‌ها استفاده کند. اما نصب کلید روی بدنه‌ی جارو کار با آن را مقداری سخت می‌کند.

وسایل و قابلیت‌های جانبی جارو

برخورداری جارو برقی از برخی لوازم جانبی وسعت کار و مانور با آن را بیشتر می‌کند و به شما اجازه می‌دهد سطوح بیشتر و متفاوت‌تری را با آن نظافت کنید.

پس هنگام خرید به وجود لوازم و برس‌هایی برای پاکیزگی سطوحی مانند سنگ، پارکت، تابلو، کف، موکت، پرده، گوشه دیوار و دَرزِ مبل‌ها دقت کنید.

برخورداری محصول از قدرت و توان مکش مایعات

مدلی از جاروهای برقی در بازار یافت می‌شوند که هم گرد و غبار، خس و خاشاک و زباله را جمع می‌کنند و هم توان مکش مایعات را دارند. اینکه انتخاب شما حائز این ویژگی باشد چیزی است که به نظر، سلیقه و انتظار شما از محصول بستگی دارد.

توجه به نشانگر کیسه جارو برقی

این نشانگر با اعلام آلارمی شما را از پر شدن کیسه‌ جارو مطلع می‌کند، با این قابلیت دیگر لازم نیست انباشت زباله در کیسه جارو برقی را بررسی کنید.

با وجود نشانگر هم از نگاه کردن مداوم به کیسه معاف می‌شوید و هم روند کارتان با اختلال مواجه نمی‌شود، ضمن اینکه موتور نیز مجبور نیست حجم بالایی از فشار را تحمل نماید.

عملکرد فیلتر جارو برقی

کار این قسمت از دستگاه ممانعت از انتشار گرد و غبار در هوا و بازگشت آن به محیط است.

اهمیت چرخ‌های جارو برقی

این دستگاه دارای دو چرخ بزرگ در بدنه و یک چرخ کوچک چرخان است که با انعطاف خود، عمل چرخش جارو را به هر طرف تسهیل می‌کنند. بزرگی چرخ‌ها، منعطف بودن دستگاه و کار با آن را راحت می‌کند.

طول لوله‌ دستگاه

تناسب در اندازه و استاندارد بودنِ طول لوله جارو برقی فوق‌العاده دارای اهمیت است. اگر کوتاه باشد مجبورید زیاد خم شده و موجبات آسیب دیدگی مفاصل خود را فراهم کنید.

درازی بیش از حد لوله، کاهش قدرت مکش و عملکرد آن را به همراه دارد. پیشنهاد آی جوان استفاده از یک لوله‌ی تلسکوپی با قابلیت تنظیم است.

انعطاف لوله خرطومی جارو برقی

خاصیت ذاتی لوله‌های خرطومی انعطاف پذیری آنهاست که به راحتی در مسیرهای مختلف حرکت می‌کنند، در محصولات با قیمت بالا این لوله دارای روکشی از الیاف پلیمری است.

مهم بودنِ دستگیره‌ دستگاه

کیفیت و مرغوبیت این بخش از کالا فوق‌العاده حائز اهمیت است. در برخی از این محصولات برقی دستگیره به شکل خمیده و با انحنای کمی خرطومی را به لوله‌ فلزی وصل می‌کند.

در مدل‌های مدرن، دسته از طراحی و ساخت ارگونومیک بهتری برخوردار است به گونه‌ای که شما می‌توانید به راحتی و بدون تحمل هیچ فشاری از آن استفاده نمایید.

ضمانت و خدمات پس از فروش

باید توجه داشته باشند که مانند سایر وسایل برقی و خانگی، جارو هم گرفتار خرابی و آسیب می‌شود و ممکن است نیاز به تعمیر یا تعویض قطعات داشته باشد.

برای تحقق این موضوع پیشنهاد می‌گردد که کالای خود را از فروشگاه‌های معتبر و سایت‌های اینترنتی صاحب نام که محصولات خود را گارانتی می‌کنند، خریداری کنید.

آیا می‌دانید دوام و طول عمر مفید جارو برقی در گرو نگه‌داری و مراقبت صحیح و اصولی از آن است

پس:

 • وقتی دستگاه ۳۰ دقیقه کار کرد، آن را خاموش تا موتور خنک و خود را ریکاوری نماید.
 • به کار گیری جارو برقی در زمان‌های اوج مصرف سلامت دستگاه را تهدید می‌کند و هزینه برق شما در سیر صعودی قرار می‌گیرد.
 • فراموش نکنید که کیسه و فیلترهای دستگاه باید در بازه‌ زمانی تعیین شده، عوض شوند.
 • مراقبت از بدنه‌ وسیله‌ به منظور پاکیرگی و همین‌طور عدم برخورد با در و دیوار و دیگر وسایل مهم است.
 • روشن و خاموش کردن کلیدهای جارو برقی با پا آن هم با خشونت کار درستی نیست، بهتر است این کار را با دست و با ملاطفت انجام دهید.
 • کیسه‌ی یکبار مصرف جارو را زمانی تعویض کنید که دو سوم آن پُر شده باشد، در مورد کیسه دائمی نیز همین‌گونه عمل کنید.
 • دو ماه یکبار فیلترهای جارو برقی را بررسی، کنترل و تمیز نمایید.
 • قاعدتاً کاهش قدرت مکش جارو برقی باید با تخلیه کیسه، تعویض یا تعمیر فیلتر بر طرف شود اگر این اتفاق روی نداد، لوله‌ها را بررسی کنید احتمال اینکه جسمی بزرگ در آن گیر کرده باشد یا مو و پرز فرش و دیگر کف پوش‌ها باعث کم شدنِ قدرت مکش محصول شما شده باشند، دور از انتظار نیست. با نگاه کردن لوله‌ها در مقابل نور، متوجه وجود شی در داخل آن خواهید شد.
 • چرخش بُرس‌های جارو به واسطه چسبیده شدن مو و پُرز به آن‌ها، مختل می‌شود. در این حالت می‌توانید با احتیاط و با یک وسیله‌ تیز آن‌ها را قطع کنید طوری که به برس‌ها آسیب وارد نشود.
 • با باز گذاشتنِ جارو برقی به مدت چند روز بوی بد و ناخوشایند آن برطرف می‌شود، صابون و مواد معطر خانگی هم می‌توانند در این زمینه به شما کمک نمایند.
 • گرد و خاک داخل محصول و بدنه‌ی آن با یک پارچه یا دستمال مرطوب تمیز می‌شود.
 • نشستنِ کودکان روی بدنه‌ی دستگاه هم برای او و هم جارو برقی دارای خطر است.
 • مراقب باشید که از جارو برای تمیز کردنِ وسایل و اجسام تیز استفاده نکنید چرا که آسیب دیدگی کیسه و لوله خرطومی را به دنبال دارد.
 • تکه‌های بزرگ شکسته شده شیشه و بلور را با دست یا وسیله‌ای دیگر جمع کنید فقط ذرات ریز را با جارو برقی بردارید.
 • یادتان باشد که زباله‌های بزرگ، نمناک، تیز و حتی کاغذ و پارچه می‌توانند لوله جارو را مسدود و باعث فشار به موتور آن شوند.
 • زمانی که جارو روشن است و به سراغ کار دیگری می‌رودید، حتماً آن را خاموش کنید.
 • اگر از دستگاهتان صدای غیرعادی به گوش رسید، بی‌درنگ آن را خاموش کنید و با نمایندگی مجاز تماس بگیرید.
 • حین کار با محصول سیم آن را زیاد نکشید بلکه کابل را جدا و از پریز نزدیک‌تری کمک بگیرید.
 • جارو برقی توان کشیدن چیزهای خیس را ندارد، بهتر است از همان اول در صدد تهیه یک محصول دو کاره برآیید.
 • توصیه می‌کنیم جارو برقی را در مجاورت لوازم گرمایشی مانند بخاری یا شوفاژ قرار ندهید.
 • از کنار اشکال به وجود آمده در سیستم‌ سیم جمع‌کن دستگاه به راحتی عبور نکنید و در فکر رفع سریع آن باشید. زیرا به مرور سیم، پیچ می‌خورد و لایه رویی آن دستخوش ترک خوردگی، پارگی و نهایتاً خطر برق گرفتگی می‌گردد.
 • لوازم جانبی جارو برقی را برای نظافت و تمیز کردنِ بخش‌های غیر قابل دسترس به کار ببرید.

همانطور که خودتان متوجه شده‌اید، انتخاب و خرید جارو برقی مناسب یکی از مهم‌ترین و در عین حال سخت‌ترین بخش‌های خرید محصولات خانگی است. چرا که وجود مدل‌های متفاوت، قیمت‌های متنوع و … کار انتخاب را سخت و پیچیده می‌کند. برای کمک به انتخاب درست و خرید راحت‌تر جارو برقی در ادامه این مطلب برترین مدل‌های این محصول را برای شما آماده کرده‌ایم.

با کلیک روی تصویر یا دکمه زیر هر محصول، می‌توانید وارد سایت دیجی‌کالا شده و محصول را درب منزل دریافت کنید.


آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-DJ01

آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-DJ01

مشخصات فنی

 • جنس بدنه
  استیل ضدزنگ
 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • گنجایش مخزن آب میوه گیری
  ۱.۵ لیتر
 • مخلوط کن
  ندارد
 • آسیاب
  ندارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • توضیحات مخزن تفاله
  دارای حجم ۲ لیتر
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل ضدزنگ
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت
  ۲ سرعته
 • سایز دهانه ورودی
  ۷۵ میلی متر
 • سیستم ضد چکه
  دارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آبمیوه گیری پارس خزر مدل تایگر ۷۰۰W

آبمیوه گیری پارس خزر مدل تایگر 700W

مشخصات فنی

 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • گنجایش مخزن آب میوه گیری
  ۱ لیتر
 • مخلوط کن
  ندارد
 • جنس پارچ مخلوط کن
  پلاستیک
 • آسیاب
  ندارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • توضیحات مخزن تفاله
  دارای حجم ۲ لیتر
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل ضد زنگ
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت
  ۲ سرعته
 • نمایشگر
  ندارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آبمیوه گیری گوسونیک مدل GSJ-719

آبمیوه گیری گوسونیک مدل GSJ-719

مشخصات فنی

 • جنس بدنه
  استیل و پلاستیک
 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • مخلوط کن
  ندارد
 • آسیاب
  ندارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل ضد زنگ
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت
  ۲ سرعته
 • سایز دهانه ورودی
  ۸۵ میلی متر
 • نمایشگر
  ندارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آب میوه گیری مکسی مدل MEX-614A

آب میوه گیری مکسی مدل MEX-614A

مشخصات فنی

 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • مخلوط کن
  دارد
 • ظرفیت پارچ مخلوط کن
  ۱.۵ لیتر
 • جنس پارچ مخلوط کن
  شیشه
 • آسیاب
  دارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت
  ۲ سرعته
 • نمایشگر
  ندارد
 • سیستم ضد چکه
  ندارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آبمیوه گیری مکسی مدل MEX-614

آبمیوه گیری مکسی مدل MEX-614

مشخصات فنی

 • جنس بدنه
  استیل و پلاستیک
 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • گنجایش مخزن آب میوه گیری
  ۱ لیتر
 • مخلوط کن
  دارد
 • ظرفیت پارچ مخلوط کن
  ۱.۵ لیتر
 • جنس پارچ مخلوط کن
  شیشه
 • آسیاب
  دارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • توضیحات مخزن تفاله
  ۲لیتر
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل ضد زنگ
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت
  ۲ سرعته
 • سایز دهانه ورودی
  ۸۵ میلی متر
 • نمایشگر
  ندارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آبمیوه گیری بلک اند دکر مدل JE350

آبمیوه گیری بلک اند دکر مدل JE350

مشخصات فنی

 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • گنجایش مخزن آب میوه گیری
  ۰.۶ لیتر
 • مخلوط کن
  ندارد
 • آسیاب
  ندارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل ضدزنگ
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت
  ۲ سرعته
 • سایز دهانه ورودی
  ۶۲ میلی متر
 • نمایشگر
  ندارد
 • سیستم ضد چکه
  دارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-M176

آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-M176

مشخصات فنی

 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • مخزن آب میوه گیری
  ندارد
 • مخلوط کن
  دارد
 • ظرفیت پارچ مخلوط کن
  ۱ لیتر
 • جنس پارچ مخلوط کن
  شیشه
 • آسیاب
  دارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل ضدزنگ
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت
  دو سرعته
 • سیستم ضد چکه
  ندارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آبمیوه گیری میگل مدل GPJ 600

آبمیوه گیری میگل مدل GPJ 600

مشخصات فنی

 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • گنجایش مخزن آب میوه گیری
  ۰.۵۵ لیتر
 • مخلوط کن
  ندارد
 • آسیاب
  ندارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • توضیحات مخزن تفاله
  با حجم ۱.۴ لیتر
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل ضد زنگ
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت
  ۲ سرعته
 • سایز دهانه ورودی
  ۶۵ میلی متر
 • نمایشگر
  ندارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آب میوه گیری مکسی مدل ۶۱۴

آب میوه گیری مکسی مدل 614

مشخصات فنی

 • جنس بدنه
  استیل
 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • گنجایش مخزن آب میوه گیری
  ۱.۱ لیتر
 • مخلوط کن
  دارد
 • ظرفیت پارچ مخلوط کن
  ۱.۵ لیتر
 • جنس پارچ مخلوط کن
  شیشه
 • آسیاب
  دارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • توضیحات مخزن تفاله
  دارای مخزن ۲ لیتری
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • سایز دهانه ورودی
  ۷۵ میلی متر
 • نمایشگر
  ندارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آبمیوه گیری گوسونیک مدل GSJ-712

آبمیوه گیری گوسونیک مدل GSJ-712

مشخصات فنی

 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • مخلوط کن
  ندارد
 • آسیاب
  ندارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت
  ۲ سرعته
 • نمایشگر
  ندارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آبمیوه گیری دورنیکا مدل J-800VD

آبمیوه گیری دورنیکا مدل J-800VD

مشخصات فنی

 • جنس بدنه
  استیل
 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • گنجایش مخزن آب میوه گیری
  ۱ لیتر
 • مخلوط کن
  ندارد
 • آسیاب
  ندارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت
  ۲ سرعته
 • نمایشگر
  ندارد
 • سیستم ضد چکه
  دارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آبمیوه گیری فوما مدل FU-2018

آبمیوه گیری فوما مدل FU-2018

مشخصات فنی

 • جنس بدنه
  استیل
 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • گنجایش مخزن آب میوه گیری
  ۱ لیتر
 • مخلوط کن
  دارد
 • ظرفیت پارچ مخلوط کن
  ۱.۵ لیتر
 • جنس پارچ مخلوط کن
  شیشه
 • آسیاب
  دارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • توضیحات مخزن تفاله
  دارای مخزن ۲ لیتری
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت
  ۲ سرعته
 • نمایشگر
  ندارد
 • سیستم ضد چکه
  دارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آبمیوه گیری یورولوکس مدل EU-JE2766CJ

آبمیوه گیری یورولوکس مدل EU-JE2766CJ

مشخصات فنی

 • جنس بدنه
  استیل
 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • گنجایش مخزن آب میوه گیری
  ۱ لیتر
 • مخلوط کن
  دارد
 • ظرفیت پارچ مخلوط کن
  ۱.۵ لیتر
 • جنس پارچ مخلوط کن
  شیشه
 • آسیاب
  دارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • توضیحات مخزن تفاله
  ۲
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت
  ۲ سرعته
 • نمایشگر
  ندارد
 • سیستم ضد چکه
  دارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آبمیوه گیری مولینکس مدل JU450

آبمیوه گیری مولینکس مدل JU450

مشخصات فنی

 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • مخلوط کن
  ندارد
 • آسیاب
  ندارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • توضیحات مخزن تفاله
  ۱.۵ لیتری
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل ضد زنگ
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت
  ۲ سرعته
 • سیستم ضد چکه
  ندارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آبمیوه گیری دسینی مدل DS-1100

آبمیوه گیری دسینی مدل DS-1100

مشخصات فنی

 • جنس بدنه
  استیل و پلاستیک
 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • گنجایش مخزن آب میوه گیری
  ۱ لیتر
 • مخلوط کن
  دارد
 • ظرفیت پارچ مخلوط کن
  ۱.۵ لیتر
 • جنس پارچ مخلوط کن
  شیشه
 • آسیاب
  دارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • توضیحات مخزن تفاله
  ۲لیتر
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل ضد زنگ
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت
  ۲ سرعته
 • سایز دهانه ورودی
  ۸۵ میلی متر
 • نمایشگر
  ندارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آبمیوه گیری هانوور مدل ۱۶۳۸

آبمیوه گیری هانوور مدل 1638

مشخصات فنی

 • جنس بدنه
  استیل ضد زنگ
 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • گنجایش مخزن آب میوه گیری
  ۱ لیتر
 • مخلوط کن
  دارد
 • ظرفیت پارچ مخلوط کن
  ۱.۵ لیتر
 • جنس پارچ مخلوط کن
  شیشه
 • آسیاب
  دارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • توضیحات مخزن تفاله
  دارای مخزن به حجم ۲ لیتر
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل ضد زنگ
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت
  ۵ سرعته
 • سایز دهانه ورودی
  ۷۵ میلی متر
 • نمایشگر
  دارد
 • سیستم ضد چکه
  دارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آبمیوه گیری تکنو مدل Te-311

آبمیوه گیری تکنو مدل Te-311

مشخصات فنی

 • جنس بدنه
  استیل
 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • گنجایش مخزن آب میوه گیری
  ۰.۸۵ لیتر
 • مخلوط کن
  دارد
 • ظرفیت پارچ مخلوط کن
  ۱.۵ لیتر
 • جنس پارچ مخلوط کن
  شیشه
 • آسیاب
  دارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • توضیحات مخزن تفاله
  ۱.۷ لیتری
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل ضدزنگ
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت
  ۲ سرعته
 • سایز دهانه ورودی
  ۷۵ میلی متر
 • سیستم ضد چکه
  ندارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آبمیوه‌ گیری فلر مدل PJ 801

آبمیوه‌ گیری فلر مدل PJ 801

مشخصات فنی

 • جنس بدنه
  استیل ضدزنگ
 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • گنجایش مخزن آب میوه گیری
  ۱ لیتر
 • مخزن تفاله
  دارد
 • توضیحات مخزن تفاله
  گنجایش مخزن تفاله: ۲ لیتر
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل ضدزنگ
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت
  ۴ سرعته
 • سیستم ضد چکه
  دارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آب میوه گیری پارس خزر مدل JBG-610P

آب میوه گیری پارس خزر مدل JBG-610P

مشخصات فنی

 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • گنجایش مخزن آب میوه گیری
  ۱ لیتر
 • مخلوط کن
  دارد
 • ظرفیت پارچ مخلوط کن
  ۱.۲ لیتر
 • جنس پارچ مخلوط کن
  پلاستیک
 • آسیاب
  دارد
 • مخزن تفاله
  ندارد
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل ضدزنگ
 • سیستم ضد چکه
  ندارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آبمیوه گیری پارس خزر مدل ۶۱۰ پی

آبمیوه گیری پارس خزر مدل 610 پی

مشخصات فنی

 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • گنجایش مخزن آب میوه گیری
  ۱ لیتر
 • مخلوط کن
  دارد
 • ظرفیت پارچ مخلوط کن
  ۱.۲ لیتر
 • آسیاب
  دارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • نمایشگر
  ندارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-DJ31

آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-DJ31

مشخصات فنی

 • جنس بدنه
  استیل و پلاستیک
 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • گنجایش مخزن آب میوه گیری
  ۱.۵ لیتر
 • مخلوط کن
  دارد
 • ظرفیت پارچ مخلوط کن
  ۱.۵ لیتر
 • جنس پارچ مخلوط کن
  شیشه
 • آسیاب
  دارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • توضیحات مخزن تفاله
  دارای حجم ۲ لیتر
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل ضدزنگ
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت
  ۲ سرعته
 • سایز دهانه ورودی
  ۷۵ میلی متر
 • سیستم ضد چکه
  دارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

امیدواریم این مطلب، انتخاب یک جارو برقی مناسب را برای شما آسان‌تر کرده باشد. خوشحال می‌شویم اگر تجربه خود هنگام خرید این کالا را با ما از طریق فرم ارسال دیدگاه پایین مطلب به اشتراک بگذارید. فراموش نکنید که تجربه شما می‌تواند خرید این محصول را برای یک فرد دیگر آسان‌تر کند.

در ادامه بخوانید: راهنمای خرید یخچال فریزر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا