اتاق خواب

راهنمای خرید میز آرایش با معرفی بهترین مدل‌ها

همه چیز در مورد خرید میز آرایش

به ندرت می‌توان اتاق خواب خانمی را مشاهده کرد که فاقد یک مدل میز آرایش باشد، همه افراد به خصوص بانوان و دختران جوان دوست دارند با چهره‌ و سر و وضعی مرتب با دیگران مواجه و در سطح جامعه ظاهر شوند.

داشتن چهره‌ای گشاده و خندان که بخشی از آن با رسیدگی به سر و صورت تامین می‌شود، مورد توجه و اقبال عمومی است که این موضوع در میان خانم‌ها از اهمیتی دو چندان برخوردار است.

بعد از بیدار شدن از خواب، مرتب کردنِ سر و وضع و وضعیت ظاهری برای موجهه با اعضای خانواده، دوستان و شروع یک روز خوب امری ضروری است.

با این اوصاف لزوم استفاده از یک میز آرایش یا حتی یک دراور مجهز به آینه در اتاق خواب خانم‌ها امری اجتناب ناپذیر است تا بتوانند یک روز شاد و پُر انرژی به همراه دیگران تجربه کنند.

میزهای آرایش در مدل‌ها و طرح‌های مختلف در بازار یافت می‌شوند که این گوناگونی و تنوع ممکن است شما را هنگام انتخاب و خرید با چالش مواجه کند.

مجله خرید اینترنتی آی جوان عزم خود را جزم کرده تا در نوشتار حاضر شما خریداران عزیز به ویژه نو عروسان گرامی را برای گزینش یک میز آرایش شیک، کیفی، با دوام و در عین حال دکوری راهنمایی کند.

در مورد میز آرایش یا میز توالت بیشتر بدانید

همان‌گونه که اشاره شد میز توالت یکی از وسایل مورد علاقه خانم‌هاست که جای خود را در اتاق خواب آن‌ها باز کرده است تا از راه لوازم آرایش روی آن دقایقی را صرف آراستن خود نمایند.

در گذشته نه چندان دور این دسته از محصولات را در حمام و سرویس بهداشتی نگه‌داری و از آن‌ها استفاده می‌کردند ولی با کوچک شدن فضای خانه‌ها و توسعه زندگی آپارتمانی، میزهای آرایش دوام و بقای خود را در اتاق‌های خواب دیدند.

انتخاب میز توالت برای نام گذاری این گروه از کالاهای خانگی به این دلیل بوده که آن‌ها را در گذشته در سرویس‌های بهداشتی نگهداری می‌کردند.

میزهای توالت معمولاً دارای کشوها و کمدهای کوچکی برای نگه‌داری لوازم آرایش، عطریات و سایر ملزومات هستند، این کالاها همچون دکوراسیون و مبلمان خانه در اَشکال مختلفی از طرح‌ها و مدل‌های متنوع شامل سنتی و مدرن طراحی، ساخته و به بازار مصرف عرضه می‌شوند.

میز آرایش نه تنها کاربرد عملی دارد بلکه نقش زیادی به عنوان یک وسیله‌ی دکوری ایفا می‌کند و قادر است دکوراسیون اتاقتان را به نحو شایسته‌ای تکمیل نماید. پس ضرورت دارد زمان گزینش آن به هماهنگی و هارمونی آن با طرح، رنگ و فضای مکان جاسازی آن توجه لازم را داشته باشید.

پیشنهای آی جوان به شما این است که اگر فضای لازم در اختیار ندارید، ترجیحاً وقت و دقت خود را صرف خرید یک میز آرایش و دراور که با هم ترکیب شده‌اند، نمایید زیرا با این کار از مزیت ثابت بودن آینه و عدم شکستن آن هم بهره‌مند می‌شوید.

با مدل‌های مختلف میز آرایش آشنا شوید

میز آرایش سلطنتی

 • این مدل از میزها دارای رنگ‌های نزدیک به طلایی و بعضاً هم خود طلایی هستند.
 • آینه محصولات سلطنتی در قابی از کنده‌کاری با نمای بصری زیبا و جذاب جلوه‌گری می‌کند. تزئیناتی شلوغ و سنگین دارند.
 • این میز شیک و دارای تزئینات منحصر به فرد، می‌تواند جایی در سبد خرید شما داشته باشد.

مدل دراوری

 • میز آرایشی دراوری در بین مجموعه‌ای از دراورها و کمد‌ها قرار دارد، اگر از فضای کمی در محیط خانه برخوردارید، یک نمونه از آن را خریداری نمایید‌.

میز توالت کلاسیک

 • اگر منتخب شما میز آرایشی کلاسیک باشد، می‌توانید فارغ از هرگونه نگرانی آن را در کنجی از خانه که دوست دارید، قرار دهید.
 • میزهایی که به سبک و سیاق کلاسیک ساخته و پرداخته می‌شوند در مقام قیاس با مدل‌های مینیمال خیلی ساده به نظر نمی‌آیند و نسبت به نوع سلطنتی هم شلوغ و پُر زرق و برق نیستند.
 • طرح شیک و رنگ چشم‌نواز از خصوصیات شاخص میزهای آرایش مدل کلاسیک است، همین زیبایی باعث شده که طرفداران آن‌ها زیاد باشند و در کانون توجه خریداران هم قرار بگیرند.

مدل مینیمال

 • میز آرایش مینیمال مدل ساده‌ این کالاست که روی زمین قرار می‌گیرد و آینه‌اش روی دیوار نصب می‌گردد، وزن و ابعاد بزرگی ندارد و غالباً با طرحی ساده تولید و روانه بازار فروش می‌شود.

میز توالت کابینتی

 • ساخت این مدل از میزهای آرایش به گونه‌ای است که در بخش زیری خود از درب‌های کابینتی به جای کشو استفاده می‌کنند، میز‌های کابینتی حجم زیادی از لباس‌های فصل شما را در دراور خود جای می‌دهند.

میز آرایش ایستاده

 • میز آرایشی ایستاده از یک آینه در یک طرف و در سمت دیگرش از کمد و کشو برخوردار است، این میز آرایشی می‌تواند انتخاب مناسبی برای اتاق خواب دختران جوان تلقی گردد. البته ابعاد و اندازه این میز طوری است که اجازه می‌دهد از آن در رختکن هم استفاده به عمل آید.

نکات مهم و قابل توجهی که هنگام انتخاب و خرید میز آرایش باید مد نظر باشد

در قسمت قبلی شما بانوان و عروس خانم‌های گرامی و دوستدار زیبایی با مدل‌های مختلف میز آرایش آشنا شدید. در نهایت تصمیم گیری در مورد انتخاب یک مدل از این میزها برای اتاق خواب بستگی به نظر و خوش سلیقگی شما دارد.

اگر به معیارهای خرید که در ادامه مطلب به آن‌ها اشاره خواهیم کرد، توجه کنید مطمئناً انتخاب و خریدی خوبی خواهید داشت.

انتخاب مدل میز

با مطالعه قسمت انواع مدل‌های میز توالت که در قسمت قبلی به سمع و نظر شما رسید، می‌توانید یک نوع از آن‌ها را بر اساس نیاز، علاقه، فضا و بودجه‌تان خریداری و مورد استفاده قرار دهید.

رنگ میز آرایش را بر اساس علاقه و هماهنگی با وسایل اتاق خواب خود انتخاب کنید

زمانی که تصمیم شما برای خرید میز توالت وارد فاز عمل شد، تنها ظاهر محصول و سلیقه‌ی خود را دخالت ندهید بلکه توجه به هماهنگی میز با رنگ اتاق، مدل سرویس خواب و دکوراسیون کلی اتاق نیز حائز اهمیت است.

نظر افراد در خصوص محبوبیت رنگ‌ها با هم متفاوت است. هرکس علاقه‌مند به رنگ یا رنگ‌های خاصی است که مورد پسند دیگران نیست. گرچه انتخاب میز توالت به علاقه و نظر استفاده کننده بستگی دارد منتها همان‌گونه که گفته شد بهتر است رنگ میز با رنگ دیگر وسایل اتاق هارمونی و همخوانی داشته باشد.

توجه به سایز محصول دکوری و آرایشی

نکته بعدی در مورد انتخاب یک میز آرایش، توجه به اندازه و تناسب آن با محل جاسازی کالاست. مهم است که وسیله آرایشی شما جلوه خیلی کوچک یا خیلی برزگی در اتاقتان نداشته باشد.

گوناگونی و تنوع میزهای آرایشی از نظر اندازه در بازار زیاد و چشمگیر است که لازم است هنگام خرید به این امر توجه نمایید.

وقتی که ابعاد محل نصب میز را به خوبی اندازه گیری و مطالعه نمایید، مسلماً راحت‌تر می‌توانید طبق فراخی یا تنگی فضای مورد نظر برای خرید تصمیم گیری کنید.

اگر میز آرایش قرار گرفته در کنار سرویس خواب بتواند نور پنجره را دریافت کند، کار شما خیلی راحت‌تر خواهد بود.

جنس بدنه میز و کیفیت ساخت آن

میزهای آرایشی معمولاً از موادی مانند چوب، شیشه، سنگ مرمر، فلز و … ساخته و وارد عرصه رقابت می‌شوند. این محصولات اغلب با آینه به مشتری عرضه می‌شوند برخی هم ممکن است بنا به تقاضای خریدار بدون آینه و سفارش باشند.

علی‌القاعده جنس میز آرایشی باید از وسایل خواب و پاتختی پیروی کند، با این حال این دسته از محصولات از مواد صنعتی مختلف ساخته می‌شوند که از استحکام و وزن مناسبی برخوردارند. میز توالت شما از هر جنسی که باشد لازم است از یک روکش و لایه ضد خَش و ضد رطوبت و زنگ زدگی بهر ببرد.

اهمیت وجود کشو و درب برای میز

طبیعتاً وجود کشو و درب برای میزهای آرایشی با هدف نگه‌داری وسایل ضروری است. با این قابلیت شما می‌توانید مقداری از لوازم کوچک و بزرگ مرتبط با آرایش و حتی غیر آن را در کشوهای خود جای داده و خیال خود را راحت نمایید.

تعداد کشوها و درب‌های کار گذاشته شده روی میز آرایش و کیفیت آن‌ها از اهمیت خاصی برخوردار است. به هنگام انتخاب روی آن‌ها حساس باشید و باز و بسته شدنشان را به خوبی بررسی نمایید. کنترل مقاومت و استحکام دستگیره‌های درب و کشوها را فراموش نکنید.

لزوم راحتی هنگام نشستن

ساخت میز توالت باید طوری باشد که وقتی پشت آن قرار می‌گیرید، پاهایتان بدون وجود مانعی مانند کمد یا کشو زیر میز جا شوند و شما کاملاً احساس راحتی نمایید. صندلی میز هم باید دارای پشتی و تکیه گاه مناسب باشد تا هنگام استفاده دچار خستگی نشوید.

به مدل آینه میز آرایش توجه کنید

زمانی که در پی خرید میزی کیفی هستید، باید به تصویر طبیعی و استانداردی که آینه محصول انتخابی شما نشان می‌دهد، توجه کنید. بهتر است آینه‌ تصاویر را کوچک، کشیده، بزرگ و … نشان ندهد.

در نوعی از میزها آینه به صورت ثابت در کنار میز است که این امکان را فراهم می‌کند تا شما آن را به دیوار بزنید یا روی میز قرار دهید و دیوار تکیه‌گاه آن باشد.

مدلی از میزهای توالت در بازار فروش دیده می‌شوند که دارای آینه‌های ریلی یا کشویی هستند و به شما فرصت می‌دهند که از فضای طبقه بندی شده پشت آن‌ها نهایت استفاده را به عمل آورید.

ارتفاع میز آرایش و صندلی آن چقدر مهم است؟

توصیه اکید آی جوان به شما خانم‌های شیک پوش این است که حتماً توجه خود را به ارتفاع و بلندی صندلی و میز منتخب‌تان معطوف کنید، این ویژگی باید به شکلی باشد که استفاده کننده بتواند به راحتی بنشینید و هیچ فشاری را بر روی کمر خود احساس نکند، آرنج‌ها هم روی میز قرار بگیرند.

در انتخاب طرح میز دقت به خرج بدهید

میزهای آرایش در سبک‌ها و طرح‌های گوناگون، متنوع و مختلفی تولید و وارد چرخه مصرف می‌شوند، آنچه بخشی از خرید شما را در زمینه انتخاب طرح شکل می‌دهد علاقه، سلیقه و سبک دکوراسیون اتاقتان است.

پایه‌دار یا بدون پایه بودن محصول

یکی از عوامل مهم در زمان انتخاب و خرید میز آرایشی، توجه به پایه‌دار بودن یا نبودن این محصول دکوری و آرایشی است.

گرچه این مورد هم تابع نظر و علاقه شماست ولی از ما به شما نصحیت که تمیزی راحت و جابه‌جایی آسان را به عنوان یک مزیت برای میز در نظر بگیرید که مدل پایه‌دار حائز آن است.

قیمت میز چگونه تعیین می‌شود؟

آنچه ما در باره انواع میز آرایشی گفتیم و شما هم ملاحظه فرمودید، هر یک به نوعی بر قیمت تمام شده محصول اثر می‌گذارند، باقی کار را شما باید بر اساس علاقه، سلیقه، فضای در نظر گرفته شده برای میز و دستِ آخر پول عملی کنید تا محصولی شیک، با دوام و زیبا را مهمان اتاق خوابتان کنید.

نکاتی چند در زمینه نظافت و نظم دهی میز آرایش

 • می‌توانید از وسایلی مانند لیوان بلند، گلدان و جعبه‌های مخصوص برای جا دادن لوازم آرایش در آن‌ها استفاده نمایید تا جلوه‌ای مرتب و منظم از میز آرایش شما به نمایش گذاشته شود.
 • قرار دادنِ ظروف مرتفع محتوی شن رنگی، دانه‌های قهوه یا لوبیا روی میز آرایش علاوه بر نمایی زیبا می‌توانید وسایل آرایش خود مانند بُرس‌ها و مدادها را داخل آن‌ها بگذارید.
 • اگر می‌خواهید در مصرف برق صرفه جویی کنید و از نور طبیعی هم حین آراستن چهره و وضع ظاهری خود بهره‌مند شوید، میز را در کنار پنجره قرار دهید.
 • زمانی که نور آفتاب از طریق آینه منعکس می‌شود شما این فرصت را پیدا می‌کنید که لکه‌ها و کثیفی‌های روی میز را به سهولت و به موقع مشاهده و آن‌ها را بر طرف نمایید.
 • با استفاده از شمعدانی و لامپ‌های هالوژنی در کنار آینه و میز خود هم می‌توانید میزی با ظاهری زیبا و جذاب داشته باشید و هم لکه‌های روی آن و آینه را شناسایی کنید.
 • اگر یک قالب کیک فلزی در دسترستان باشد، می‌توانید از آن استفاده کنید به طوری که لوازمتان همواره منظم و در دسترس باشند.
 • شیشه‌ سس، رب، مربا و … اگر از دهانه‌ای گشاد برخوردار باشند با قدری چاشنی سلیقه و ذوق به خوبی قابل تزئین، نقاشی یا روکشی از یک لایه زیبا هستند و می‌توان از آن برای جای لوازم آرایش روی میز استفاده کرد.
 • یادتان باشد با جعبه‌های مخصوص، گلدان‌های زیبا، سبدها و ابزار ساده چند طبقه می‌توانید وسایل میز آرایش خود را منظم کنید.

همانطور که خودتان متوجه شده‌اید، انتخاب و خرید میز آرایش مناسب یکی از مهم‌ترین و در عین حال سخت‌ترین بخش‌های خرید محصولات خانگی است. چرا که وجود مدل‌های متفاوت، قیمت‌های متنوع و … کار انتخاب را سخت و پیچیده می‌کند. برای کمک به انتخاب درست و خرید راحت‌تر میز آرایش در ادامه این مطلب برترین مدل‌های این محصول را برای شما آماده کرده‌ایم.

با کلیک روی تصویر یا دکمه زیر هر محصول، می‌توانید وارد سایت دیجی‌کالا شده و محصول را درب منزل دریافت کنید.


آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-DJ31

آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-DJ31

مشخصات فنی

 • جنس بدنه
  استیل و پلاستیک
 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • گنجایش مخزن آب میوه گیری
  ۱.۵ لیتر
 • مخلوط کن
  دارد
 • ظرفیت پارچ مخلوط کن
  ۱.۵ لیتر
 • جنس پارچ مخلوط کن
  شیشه
 • آسیاب
  دارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • توضیحات مخزن تفاله
  دارای حجم ۲ لیتر
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل ضدزنگ
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت
  ۲ سرعته
 • سایز دهانه ورودی
  ۷۵ میلی متر
 • سیستم ضد چکه
  دارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آبمیوه گیری مکسی مدل MEX-614

آبمیوه گیری مکسی مدل MEX-614

مشخصات فنی

 • جنس بدنه
  استیل و پلاستیک
 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • گنجایش مخزن آب میوه گیری
  ۱ لیتر
 • مخلوط کن
  دارد
 • ظرفیت پارچ مخلوط کن
  ۱.۵ لیتر
 • جنس پارچ مخلوط کن
  شیشه
 • آسیاب
  دارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • توضیحات مخزن تفاله
  ۲لیتر
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل ضد زنگ
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت
  ۲ سرعته
 • سایز دهانه ورودی
  ۸۵ میلی متر
 • نمایشگر
  ندارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آب میوه گیری پارس خزر مدل JC-700P

آب میوه گیری پارس خزر مدل JC-700P

مشخصات فنی

 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • گنجایش مخزن آب میوه گیری
  ۰.۵ لیتر
 • مخلوط کن
  ندارد
 • آسیاب
  ندارد
 • مخزن تفاله
  ندارد
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل ضد زنگ
 • توضیحات تیغه
  تیغه و فیلتر ضد زنگ
 • تنظیمات سرعت
  ندارد
 • سایز دهانه ورودی
  ۷۰ میلی متر
 • سیستم ضد چکه
  ندارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-DJ01

آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-DJ01

مشخصات فنی

 • جنس بدنه
  استیل ضدزنگ
 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • گنجایش مخزن آب میوه گیری
  ۱.۵ لیتر
 • مخلوط کن
  ندارد
 • آسیاب
  ندارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • توضیحات مخزن تفاله
  دارای حجم ۲ لیتر
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل ضدزنگ
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت
  ۲ سرعته
 • سایز دهانه ورودی
  ۷۵ میلی متر
 • سیستم ضد چکه
  دارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آبمیوه گیری هانوور مدل ۱۶۳۸

آبمیوه گیری هانوور مدل 1638

مشخصات فنی

 • جنس بدنه
  استیل ضد زنگ
 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • گنجایش مخزن آب میوه گیری
  ۱ لیتر
 • مخلوط کن
  دارد
 • ظرفیت پارچ مخلوط کن
  ۱.۵ لیتر
 • جنس پارچ مخلوط کن
  شیشه
 • آسیاب
  دارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • توضیحات مخزن تفاله
  دارای مخزن به حجم ۲ لیتر
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل ضد زنگ
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت
  ۵ سرعته
 • سایز دهانه ورودی
  ۷۵ میلی متر
 • نمایشگر
  دارد
 • سیستم ضد چکه
  دارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آبمیوه گیری میگل مدل GPJ 600

آبمیوه گیری میگل مدل GPJ 600

مشخصات فنی

 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • گنجایش مخزن آب میوه گیری
  ۰.۵۵ لیتر
 • مخلوط کن
  ندارد
 • آسیاب
  ندارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • توضیحات مخزن تفاله
  با حجم ۱.۴ لیتر
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل ضد زنگ
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت
  ۲ سرعته
 • سایز دهانه ورودی
  ۶۵ میلی متر
 • نمایشگر
  ندارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آبمیوه گیری دسینی مدل DS-1100

آبمیوه گیری دسینی مدل DS-1100

مشخصات فنی

 • جنس بدنه
  استیل و پلاستیک
 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • گنجایش مخزن آب میوه گیری
  ۱ لیتر
 • مخلوط کن
  دارد
 • ظرفیت پارچ مخلوط کن
  ۱.۵ لیتر
 • جنس پارچ مخلوط کن
  شیشه
 • آسیاب
  دارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • توضیحات مخزن تفاله
  ۲لیتر
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل ضد زنگ
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت
  ۲ سرعته
 • سایز دهانه ورودی
  ۸۵ میلی متر
 • نمایشگر
  ندارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آبمیوه‌ گیری فلر مدل PJ 801

آبمیوه‌ گیری فلر مدل PJ 801

مشخصات فنی

 • جنس بدنه
  استیل ضدزنگ
 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • گنجایش مخزن آب میوه گیری
  ۱ لیتر
 • مخزن تفاله
  دارد
 • توضیحات مخزن تفاله
  گنجایش مخزن تفاله: ۲ لیتر
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل ضدزنگ
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت
  ۴ سرعته
 • سیستم ضد چکه
  دارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آبمیوه گیری یورولوکس مدل EU-JE2766CJ

آبمیوه گیری یورولوکس مدل EU-JE2766CJ

مشخصات فنی

 • جنس بدنه
  استیل
 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • گنجایش مخزن آب میوه گیری
  ۱ لیتر
 • مخلوط کن
  دارد
 • ظرفیت پارچ مخلوط کن
  ۱.۵ لیتر
 • جنس پارچ مخلوط کن
  شیشه
 • آسیاب
  دارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • توضیحات مخزن تفاله
  ۲
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت
  ۲ سرعته
 • نمایشگر
  ندارد
 • سیستم ضد چکه
  دارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آب میوه گیری یورولوکس مدل ۲۷۷۷

آب میوه گیری یورولوکس مدل 2777

مشخصات فنی

 • جنس بدنه
  استیل
 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • گنجایش مخزن آب میوه گیری
  ۱.۵ لیتر
 • مخلوط کن
  دارد
 • ظرفیت پارچ مخلوط کن
  ۱.۵ لیتر
 • جنس پارچ مخلوط کن
  شیشه
 • آسیاب
  دارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • توضیحات مخزن تفاله
  ۲
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت
  ۲ سرعته
 • سایز دهانه ورودی
  ۷۵ میلی متر
 • نمایشگر
  ندارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آبمیوه گیری مولینکس مدل JU450

آبمیوه گیری مولینکس مدل JU450

مشخصات فنی

 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • مخلوط کن
  ندارد
 • آسیاب
  ندارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • توضیحات مخزن تفاله
  ۱.۵ لیتری
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل ضد زنگ
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت
  ۲ سرعته
 • سیستم ضد چکه
  ندارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آبمیوه گیری میگل مدل GPJ 802

آبمیوه گیری میگل مدل GPJ 802

مشخصات فنی

 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • مخلوط کن
  دارد
 • آسیاب
  دارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل ضدزنگ
 • نمایشگر
  دارد
 • سیستم ضد چکه
  دارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آب میوه گیری نوا مدل ۵۳۵fp4

آب میوه گیری نوا مدل 535fp4

مشخصات فنی

 • جنس بدنه
  استیل
 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • گنجایش مخزن آب میوه گیری
  ۰.۷ لیتر
 • مخلوط کن
  دارد
 • ظرفیت پارچ مخلوط کن
  ۱.۵ لیتر
 • جنس پارچ مخلوط کن
  شیشه
 • آسیاب
  دارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل ضد زنگ
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت
  ۲ سرعته
 • سایز دهانه ورودی
  ۷۵ میلی متر
 • نمایشگر
  ندارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آبمیوه گیری پارس خزر مدل ۶۱۰ پی

آبمیوه گیری پارس خزر مدل 610 پی

مشخصات فنی

 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • گنجایش مخزن آب میوه گیری
  ۱ لیتر
 • مخلوط کن
  دارد
 • ظرفیت پارچ مخلوط کن
  ۱.۲ لیتر
 • آسیاب
  دارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • نمایشگر
  ندارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آب میوه گیری مکسی مدل ۶۱۴

آب میوه گیری مکسی مدل 614

مشخصات فنی

 • جنس بدنه
  استیل
 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • گنجایش مخزن آب میوه گیری
  ۱.۱ لیتر
 • مخلوط کن
  دارد
 • ظرفیت پارچ مخلوط کن
  ۱.۵ لیتر
 • جنس پارچ مخلوط کن
  شیشه
 • آسیاب
  دارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • توضیحات مخزن تفاله
  دارای مخزن ۲ لیتری
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • سایز دهانه ورودی
  ۷۵ میلی متر
 • نمایشگر
  ندارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آبمیوه گیری مدل BSSJ3882

آبمیوه گیری مدل BSSJ3882

مشخصات فنی

 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • گنجایش مخزن آب میوه گیری
  ۲ لیتر
 • مخلوط کن
  دارد
 • ظرفیت پارچ مخلوط کن
  ۱.۵ لیتر
 • جنس پارچ مخلوط کن
  شیشه
 • آسیاب
  دارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • توضیحات مخزن تفاله
  ۲
 • جنس تیغه (صافی)
  تمام استیل
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت
  ۲ سرعته
 • سایز دهانه ورودی
  ۷۵ میلی متر
 • سیستم ضد چکه
  دارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آبمیوه گیری تکنو مدل Te-311

آبمیوه گیری تکنو مدل Te-311

مشخصات فنی

 • جنس بدنه
  استیل
 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • گنجایش مخزن آب میوه گیری
  ۰.۸۵ لیتر
 • مخلوط کن
  دارد
 • ظرفیت پارچ مخلوط کن
  ۱.۵ لیتر
 • جنس پارچ مخلوط کن
  شیشه
 • آسیاب
  دارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • توضیحات مخزن تفاله
  ۱.۷ لیتری
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل ضدزنگ
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت
  ۲ سرعته
 • سایز دهانه ورودی
  ۷۵ میلی متر
 • سیستم ضد چکه
  ندارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آبمیوه گیری پارس خزر مدل تایگر ۷۰۰W

آبمیوه گیری پارس خزر مدل تایگر 700W

مشخصات فنی

 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • گنجایش مخزن آب میوه گیری
  ۱ لیتر
 • مخلوط کن
  ندارد
 • جنس پارچ مخلوط کن
  پلاستیک
 • آسیاب
  ندارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • توضیحات مخزن تفاله
  دارای حجم ۲ لیتر
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل ضد زنگ
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت
  ۲ سرعته
 • نمایشگر
  ندارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آبمیوه گیری بوش مدل MES4010

آبمیوه گیری بوش مدل MES4010

مشخصات فنی

 • جنس بدنه
  ترکیب فلز و پلاستیک
 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • گنجایش مخزن آب میوه گیری
  ۱.۵ لیتر
 • مخلوط کن
  ندارد
 • آسیاب
  ندارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • توضیحات مخزن تفاله
  ۳ لیتر
 • جنس تیغه (صافی)
  سرامیک
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت
  ۳ سرعته
 • سایز دهانه ورودی
  ۸۴ میلی متر
 • سیستم ضد چکه
  دارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آبمیوه گیری گوسونیک مدل GSJ-509

آبمیوه گیری گوسونیک مدل GSJ-509

مشخصات فنی

 • جنس بدنه
  استیل و پلاستیک
 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • گنجایش مخزن آب میوه گیری
  ۱ لیتر
 • مخلوط کن
  دارد
 • ظرفیت پارچ مخلوط کن
  ۱.۵ لیتر
 • جنس پارچ مخلوط کن
  پیرکس
 • آسیاب
  دارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • توضیحات مخزن تفاله
  ظرفیت ۲ لیتری
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل ضد زنگ
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت
  ۵ سرعته
 • نمایشگر
  دارد
 • سیستم ضد چکه
  دارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آب میوه گیری مکسی مدل MEX-614A

آب میوه گیری مکسی مدل MEX-614A

مشخصات فنی

 • مخزن آب میوه گیری
  دارد
 • مخلوط کن
  دارد
 • ظرفیت پارچ مخلوط کن
  ۱.۵ لیتر
 • جنس پارچ مخلوط کن
  شیشه
 • آسیاب
  دارد
 • مخزن تفاله
  دارد
 • جنس تیغه (صافی)
  استیل
 • تنظیمات سرعت
  دارد
 • تعداد تنظیمات سرعت
  ۲ سرعته
 • نمایشگر
  ندارد
 • سیستم ضد چکه
  ندارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

امیدواریم این مطلب، انتخاب یک میز آرایش مناسب را برای شما آسان‌تر کرده باشد. خوشحال می‌شویم اگر تجربه خود هنگام خرید این کالا را با ما از طریق فرم ارسال دیدگاه پایین مطلب به اشتراک بگذارید. فراموش نکنید که تجربه شما می‌تواند خرید این محصول را برای یک فرد دیگر آسان‌تر کند.

در ادامه بخوانید: راهنمای خرید تخت خواب دو نفره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا